Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
domel1234

Czy wierzycie w drugie życie po śmierci .

Polecane posty

10 godzin temu, Kulfon napisał:

Być może. Ale nie umiem się oszukiwać.

A co sądzisz o egzorcyzmach ? Uważasz że dużo osób zmyśla że to im pomaga ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kocur93 napisał:

A co sądzisz o egzorcyzmach ? Uważasz że dużo osób zmyśla że to im pomaga ? 

Nie mam pojęcia, nigdy się tym nie interesowałam. Wiem tyle, że ludzie wierzą w różne rzeczy, najczęściej w to, co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, maxx-66 napisał:

 upraszczasz bóg ojciec a syn to przeciwieństwa ,religia była kiedyś  moją pasją i hobby lata studiowaliśmy z pewnym proboszczem z nysy (w 7i 8 klasie podstawówki miałem wychowawce który poprostu sie zakochał i porzucił stan kapłąnski )z nim i proboszczem kilka lat nawet w szkole średniej odwiedzaliśmy seminarium w nysię , czytałem ksiegi do których nawet księża nie maja dostepu dzieki jego wtykom .przypowiesci i nauki przez lata zostały zmieniane kilkakrotnie dostosowane do czasów. jakie były .

to proboszcz z pasją i powołaniem już dawno nie żyje ale ogólnie szanowany i lubiany był ,za co nigdy nie awansował wyżej ale odwiedzali go wszyscy biskupi był proboszczem ale i wykładowcą w seminarium.

nowy testament to ewolucja , bo wszystkie 3 główne religie powstały z 1 ,

i tak samo te 3 rozbiły się na 10innych , wystarczy troszkę muzgiem ruszyć nie ślepo wierzyć , smiejemy się z średniwiecza krucjaty najwieksze mordy ludobujstwa zawsze były w imię boga , dziś jest podobnie boze bez mordów ale są inne nie mniej grożne ,

istnieją dokumenty i zapiski gdzie jezus był przez 3lata i gdzie pobierał nauki , kościół to ukrywa i niechetnie o tym mówi dotyczy to innej religii .to nie przeszkadza wierzyć ale jest niewygodne dla mas by wiedziały.

pozdrawiam

Nie czytałem jeszcze apokryfów, to gdzie Jezus był 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×