Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anastazja2606

Strata bliskie osoby

Polecane posty

Witajcie 

Mam 16 lat dziajaj o 5 godzinie dzisij zmarła mi babcia cały mój świat i mojej mamy się zawalił . Opiekowała się moja babcia 24/h była chora na nieuleczalna chorób zanik wieloukładowy. Jestem w rozsypce za 2 dni mam urodziny i czuje ze moje życie się totalnie rozsypało czy jest jakaś opcja ze będzie lepiej ? 
lepiej mi lepiej mojej mamy?

Edytowano przez anastazja2606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeżywacie trudny czas, współczuję Wam 😞 Przejdźcie przez te dni razem. Na pewno niedługo będzie lepiej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czasem będzie lepiej. Uwierz mi. Dwa lata temu zmarła moja babcia, miesiąc później mój tata. Było ciężko. Przeszłam dość ciężkie załamanie, jednak z czasem jest lżej. Co prawda nic ani nikt nie zastąpi nam ukochanych osób, ale z biegiem czasu nauczysz się żyć bez nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz emocje są silne i bardzo to przeżywasz. Musi minąć trochę czasu, a będzie Ci lżej. Przeżyłam tragiczną smierć brata, myślałam, ze się nie podniosę... następnie przeżyłam smierć swojej mamy po ciężkiej chorobie. Myślałam, ze zwariuje...tylko upływający czas może ukoić. Musisz się trzymać i być dzielna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, anastazja2606 napisał:

Witajcie 

Mam 16 lat dziajaj o 5 godzinie dzisij zmarła mi babcia cały mój świat i mojej mamy się zawalił . Opiekowała się moja babcia 24/h była chora na nieuleczalna chorób zanik wieloukładowy. Jestem w rozsypce za 2 dni mam urodziny i czuje ze moje życie się totalnie rozsypało czy jest jakaś opcja ze będzie lepiej ? 
lepiej mi lepiej mojej mamy?

Współczuję bardzo straty babci. Babcia zmarła dziś więc twój ból żal i smutek to jak najbardziej zrozumiałe uczucia. Będą ci jeszcze długo towarzyszyć ale z każdym tygodniem, miesiącem będzie ciut lżej.. 

Parę miesięcy temu straciłam mamę i uczę się żyć bez niej choć czasem łapie się na tym że czekam na jej telefon, mam jej tyle do opowiedzenia. Nigdy już nie będzie tak jak wcześniej ale też może być dobrze, trzeba tylko sobie poukładać wszystko na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Mówią że żałoba to minimum rok, w moim przypadku trwało to 1,5 roku (mówię o tym najgorszym okresie), najgorzej jak jeszcze pozostają do załatwienia jakieś sprawy w takich przypadkach (majątkowe, spadkowe, kwestie opieki nad kimś) albo jak w międzyczasie siądzie zdrowie 😿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatni dzień sierpnia 2020 roku zmarła moja babcia. Też była dla mnie całym światem. Wychowała mnie. Była dla mnie jak matka. Wtedy do polski przyjechała moja matka alkoholiczka, aby ją pochować. I zgadnij co. W styczniu, 4 miesiące później moja matka też się zabrała. Wykończyła się. 

Też czułam się jakby mi się świat na łeb walił i do tego (w styczniu) byłam w 10 tygodniu ciąży i nie można mi było się denerwować. 

Nie wiem co ci mam powiedzieć. To po prostu trzeba przeżyć, przegryźć i wypluć. Nikt i nic ci nie pomoże bo ból jest w twoim sercu, duszy, głowie. Spróbuj skupić się na czymś innym i pomysł tak że NA PEWNO twoja babcia jest teraz w lepszym miejscu. Pewnie patrzy na ciebie i na pewno nie chciałaby abyś siedziała i płakała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×