Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ola1910

Bycie chrzestnym...

Polecane posty

Mąz moj ma syna z pierwszego związku. Jego chrzestna jest jego siostra. Dodam ze mąż ma tylko siostre. Ania urodzila teraz dwoch naraz. Blizniacy. Zostalismy zaproszeni na chrzciny. Niespodzianka-nie wziela meza na chrzestnego. On sie obrazil na śmierć i nie chce isc(dodam ze bardzo nie lubia sie z jej mezem) ... nie wiem czy to dobra decyzja :( doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"urodziła dwóch naraz. Bliźniacy" 

jakie to było zabawne 

Yyy ja jestem chrzestnym. Gdy dowiedziałem się że nim będę, chciałem wzbić się w powietrze i odlecieć z bocianami do Afryki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok. Tylko ze on nie chce pojsc na te chrzciny  😞 i juz nie wiem jak dotrzec do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2021 o 17:20, Ola1910 napisał:

Mąz moj ma syna z pierwszego związku. Jego chrzestna jest jego siostra. Dodam ze mąż ma tylko siostre. Ania urodzila teraz dwoch naraz. Blizniacy. Zostalismy zaproszeni na chrzciny. Niespodzianka-nie wziela meza na chrzestnego. On sie obrazil na śmierć i nie chce isc(dodam ze bardzo nie lubia sie z jej mezem) ... nie wiem czy to dobra decyzja 😞 doradzcie

Aż dziwne że w tych czasach obraził się że nie jest chrzestnym, teraz ludzie nie chcą pełnić tej funkcji bo wiążą ja jedynie z wydatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2021 o 19:38, Ola1910 napisał:

Wszystko ok. Tylko ze on nie chce pojsc na te chrzciny  😞 i juz nie wiem jak dotrzec do niego

Jego siostra,  jego rodzina, jego decyzja.

Co tobie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×