Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
młodymati

Depilacja! (pytanie do wszystkich dziewczyn i chłopaków)

Polecane posty

Hej.

Pytanie ogólne do wszystkich. Generalnie do tej pory goliłem (p-a-c-h-y, głębokie bikini mam na myśli, p-e-n-i-s-a, i okolice o-d-b-y-t-u.). Czym wy się golicie i dlaczego? Ja do tej pory jednorazówkami ale zaczęło mnie to męczyć, bo dosyć długo trwało wykonanie a krótki efekt (włoski odrastają na drugi, góra trzeci dzień.). Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg102

Cześć ja się gole jednorazówkami i nie narzekam ,najważniejsze jest nawilżenie owłosienia przed goleniem , a potem nabalsamowanie ogolonej skóry. Na dole się gole na zero bo tak lubi moja kobieta . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Greg102 napisał:

Cześć ja się gole jednorazówkami i nie narzekam ,najważniejsze jest nawilżenie owłosienia przed goleniem , a potem nabalsamowanie ogolonej skóry. Na dole się gole na zero bo tak lubi moja kobieta . Pozdrawiam 

Rozumiem, mnie jednorazówki zaczęły męczyć, efekt trwa zbyt krótko. A jak reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, młodymati napisał:

Ja do tej pory jednorazówkami ale zaczęło mnie to męczyć, bo dosyć długo trwało wykonanie a krótki efekt (włoski odrastają na drugi, góra trzeci dzień.). Co polecicie?

od wielu lat jednorazówkami pachy i całą okolice genitalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marinero napisał:

Ja zdecydowanie polecam wosk 🙂 .Doskonale efekty 🙂

Wosk? Rozwiniesz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg102

Wosku lepiej nie stosuj, za mocno boli zrywanie ,z kolei zabiegi laserowe skutecznie usuwają owłosienie ,ale trzeba na to wydać trochę kasy , dlatego lepiej golić maszynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wosk ponoć boli, laser ponoć kosztuje.  Ja używam klasycznych jednorazówek do golenia co kilka dni.  Jak nie zapuścić w kroku dżungli, to golenie na gładko zajmuje moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Greg102 napisał:

Wosku lepiej nie stosuj, za mocno boli zrywanie ,z kolei zabiegi laserowe skutecznie usuwają owłosienie ,ale trzeba na to wydać trochę kasy , dlatego lepiej golić maszynką.

Kobiety stosują wosk i depilatory, czyżby były bardziej wytrzymałe i odważne, Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaczalem uzywac depilatora laserowego . Okazal sie bardzo skuteczny pod pachami , w pozostalych miescach wlosy odrastaja ale jakby wolniej .Moze po dluzszym czasie okaze sie rowniez skuteczny . No i  jednorazowki rowniez uzywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Kobiety stosują wosk i depilatory, czyżby były bardziej wytrzymałe i odważne, Panowie?

Z doświadczenia wiem że kobiety są dużo bardziej wytrzymałe na ból przy depilacji woskiem. Pierwszy raz zaciskają zeby i jakoś leci a przy regularnnej depilacji to już na luzie a ponowie bardzo krzyczą i czasem nawet płaczą i to bez znaczenia czy pierwszy raz czy już enty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na tych wszystkich depilacjach nie znam. Wiem, że kury parzy się we wrzątku, żeby lepiej się skubało pierze. Można też spróbować glinę na mokro położyć i poczekać do wyschnięcia, a następnie powoli ją zdejmować. Tylko czy to wszystko jest warte takich męczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Я люблю чизкейк napisał:

Golisz fiuuta peedale? 🤣

Wzgórek łonowy. Coś taki ciekawy mego przyrodzenia, Przemysławie? Nikt już się nie nabierze na to, że jesteś heterykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Я люблю чизкейк napisał:

nie, po prostu to kolejny dowód na to że jesteś zniewieściały

Przecież sam golisz, hipokryto. 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Я люблю чизкейк napisał:

skąd wiesz

w kółko pokazujesz fotkę na tle tej bordowej ściany z wygolonym ptakiem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Я люблю чизкейк napisał:

 

To są foty dla dziewczyn 

co nie znaczy, że nie można se popatrzeć. Ot takiego przeciętnego siusiaka masz - chyba dziewczyn nie będzie to kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Я люблю чизкейк napisał:

To są foty dla dziewczyn 

Są dla wszystkich, bo pokazujesz wszystkim. Nawet niezalogowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bolek napisał:

Żona używa od 2 lat laserowej depilacji i teraz wystarczy jej raz na pół roku, mi zostaje maszynka - na moje owłosienie laser jest za słaby...

Zastanawiałem się właśnie nad tym, orientujesz się jako koszt mniej/więcej za jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie, to chyba wystarczy jakiś trymer i jednorazówka. Dorosły facet nie powinien wyglądać jak niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, acordeon napisał:

A tak poważnie, to chyba wystarczy jakiś trymer i jednorazówka. Dorosły facet nie powinien wyglądać jak niemowlak.

Wydaje mi się, że każdy powinien decydować o sobie... Jeśli ktoś lubi tak jak ja być wygolony na zero to niech się goli, jeśli ktoś lubi bardzo krótkie włosy to niech się goli tylko do krótkich, natomiast jeśli ktoś lubi mieć naturalne długie łonowe włosy bez przycinania to niech nie przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Żona ma jakiś laser philipsa i pstryka sobie tym w domu

Zerknę potem na internecie, dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gole włoski na cipce maszynką. Głównie robię to dla chłopaka który nie lubi owłosionej. Ogólnie nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×