Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewe000

Czy proponować wspólne mieszkanie?

Polecane posty

Spotykam się z chłopakiem od ponad 4 lat. Kończymy studia w tym roku. On jest z tego samego miasta, co uczelnia i mieszka w mieszkaniu ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Ja wynajmuje pokój w tym mieście, bo dom rodzinny mam daleko od uczelni.

Nie wiem czy byłoby normalnym gdybym zapytała o wspólne wynajęcie mieszkania czy nawet pokoju. Z jego strony nie padła ani razu tego typu propozycja, a jak znajomi ze studiów już w czasie studiów zaczęli mieszkać z osobami, z którymi się spotykały, nijak tego nie komentował.

Z jednej strony rozumiem bo też bym wolała nie płacić za wynajem jakbym miała taką możliwość, ale z drugiej myślę sobie że po studiach nadal będziemy tak mieszkać? On z rodzicami a ja nadal pokój. Mamy po 25 lat i w mojej opinii to już najwyższy czas na ogarnięcie się. Szczerze mówiąc boje się zaczynać tego tematu, ale mam już powoli tej sytuacji dość.

Nie wiem jak ten temat ugryźć, co robić. Może ja jestem dziwna i to normlane teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie twoj facet nie ma najmniejszego zamiaru robić kolejnego kroku i przenosić związku na kolejny poziom.

Chce żyć jak kawaler, nie mieć zobowiązań ani w stosunku do ciebie ani finansowych.

Owszem, możesz zacząć rozmowę na ten temat ale licz się z tym ze facet sie po prostu wycofa.

Dzisiaj 25letni mezczyzni raczej nie planują małżeństw i dzieci, o tym on pomyśli za jakieś 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×