Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbynioo

Czy takie programy jak 40 kontra 20 zmienia nastawienie społeczeństwa do związków mężczyzn 35+ ze studentkami i na odwrót ?

Polecane posty

Wszyscy wiemy jak wygląda nastawienie społeczeństwa do takich związków, a przecież chodzi o dwoje kochających się ludzi. Czy ten program "40 kontra 20" to zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jeśli jest tak samo żenujący jak Wyspa miłości to wiek uczestników niewiele wniesie... : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem, ale jeśli jest tak samo żenujący jak Wyspa miłości to wiek uczestników niewiele wniesie... : ) 

Nie wiem co to Wyspa miłości, nie wiem nawet dokładnie co to "40 kontra 20", przeczytałem o tym programie jak i jego regułach pół godziny temu na Onecie.  

Edytowano przez Zbynioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbynioo napisał:

Nie wiem co to Wyspa miłości, nie wiem nawet dokładnie co to "40 kontra 20", przeczytałem o tym programie jak i jego regułach pół godziny temu na Onecie.  

Nie oglądałam, a z fragm mogę tylko tyle powiedzieć, że chodzi w nim o sparowanie kobiet z mężczyznami i chyba jedna z par która najdłużej się utrzyma przechodzi do finału w którym on i ona mają szansę wygrać całą kasę tylko dla siebie albo dzielą się pół na pół (?) chyba, że coś pomieszalam... ogólnie cały czas przeżywają jakieś miłosne dramy i tylko o tym gadają : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to jest za program "40 vs 20", ale wszystkie zwiazki ktore znam, gdzie facet byl prawie 2 razy czy tam 15 lat starszy od swojej kobiety, byly patologiczne i glownie polegaly na ukladzie finansowym, korzystnym dla tej malolaty. pozniej, z czasem kazda oczywiscie otrzezwiala i zanlazla sobie goscia mniej wiecej w swoim wieku, a starszy pan zostal sam i zalosnie probowal ją przekupic aby do niego wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×