Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sadbed

aplikacje, czaty, fora, blogi, itp

Polecane posty

Macie może pomysły gdzie da się poznać ludzi chętnych do wyjść? Na czarnej liście jest już tinder, badoo, gg i czateria 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba te które juz wymieniłeś w czołówce + na żywo przypadkiem poznane, randkowe raczej lepiej odpuścić jeśli nie chodzi o randkowanie : ) nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TakaJedna napisał:

O to samo miałam zapytać. Do jakich wyjsc? Chyba celujesz w kobiety, bo spotkać się mozna nawet ze znajomym na piwo 😉

Precyzujac chodzi bardziej o zmiane towarzystwa, ktore mnie juz znudzilo wieloletnia monotonia. Na brak w nim wolnych kobiet tez mozna ponarzekac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Chyba te które juz wymieniłeś w czołówce + na żywo przypadkiem poznane, randkowe raczej lepiej odpuścić jeśli nie chodzi o randkowanie : ) nie wiem...

Na zywo to sie tak tylko latwo mowi, zazwyczaj jest klapa. Nie ma tez nic przyjemnego w podchodzeniu do zamknietego grona osob, zeby sie tam probowac wcisnac. A pojedyncze osoby najczesciej zlewaja. Zostaje internet 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 2libed napisał:

może jest niepełnosprawny ruchowo albo intelektualnie i nie może sam wyjść, nic innego mi nie przychodzi do głowy. skoro chce wyjść i nie chodzi o randkę to po co mu ktoś do pomocy.

 

akurat znudzilo mnie wychodzenie samemu, poszerz troche myslenie to nie zaboli

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sadbed napisał:

Na zywo to sie tak tylko latwo mowi, zazwyczaj jest klapa. Nie ma tez nic przyjemnego w podchodzeniu do zamknietego grona osob, zeby sie tam probowac wcisnac. A pojedyncze osoby najczesciej zlewaja. Zostaje internet 😅

Przypomniałam sobie, koleżanka kiedyś wspominała mi że znalazła stronke podróżniczą na której ogłaszają się ludzie szukający znajomych z którymi mogliby wspólnie podróżować albo zapraszają wybrane osoby do siebie w swoje strony...

Na wycieczkach organizowanych przez PTTK lub jakichs hobbystycznych kursach też pewnie można kogoś poznać... czyli może zacznij od zainteresowań (?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest już jakiś trop. Sprawdzę i dam znać jak poszło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 2libed napisał:

to jest "olneo pl" jest jeszcze jakis na c (nie chodzi mi o ten z darmowymi noclegami) ale nie pamietam nazwy, są też międzynarodowe i takie w których lokals może cie oprowadzić w stylu "toursbylocals com"

sa nawet takie gdzie mozesz sobie dziunie wybrac z katalogu i zabrac ja na wakacje "real travel girl" czy jakos tak.

pelno tego a ty siedzisz na kafeterii i szukasz jak dziecko we mgle jakbys nie umial obslugiwac wyszukiwarki wiec nie ma sie co dziwic ze nikt z toba nie chce isc nawet na piwo.

 

Może i tak nie wiem... ogólnie wymieniają się tam ludziska opowieściami z podróży, fotkami i umawiają... a czy romansują (?) część z nich być może też : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

myslalem ze to autor pisal twoj post, nie patrze za bardzo na nicki i ma trudnosc ze znalezieniem portalu.

 

No myślałam że jakoś tak przeze mnie do kogoś czyli w nawiązaniu do mnie, ale odpowiedziałam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, 2libed napisał:

tobie tez sie moga przydac ty jako kobieta to za darmoche mozesz nawet sie zalapac na jakas podroz 😄

a nuż jakis desperat jak autor cie przygarnie na wspolną wedrowkę 😄

 

Wiesz, że masz rację chyba muszę to sobie przemyśleć... jak to mówią ostatni gwizdek nim będzie za późno .)

Edytowano przez marawstala
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Mieczwpochwie napisał:

Wiem co Cię boli. Mam swoje sposoby. Jednym z nich jest ten sam pub, w tym samym dniu tygodnia o tej samej godzinie. Zawsze siadam sam. Przy stoliku bądź przy barze. Nie rozglądam się, nie zagaduję. Po prostu jestem regularny. To działa. Ale! Musisz być cierpliwy😎

Pub to dobry pomysł i nie musi być cierpliwy. Wchodzi ,mówi stawiam wszystkim i ma pełno nowych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×