Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
molly123

Nie rozumiem faceta

Polecane posty

Hejka, kumpel mówi, że jeszcze napisze ja tak nie uważam. Wczoraj pisałam do niego to odpisywał jak zwykle. Ale pisał jakby na odwal, normalnie zawsze chętnie ze mną pisał. Zapytałam wczoraj, w akcie desperacji * facepalm* czy już nie chce ze mną pisać odpowiedział, że nie powiedział tak  to ja dalej, że już pomyślałam, że chciał spławić odpisał, że nie ni chciał. pytałam jeszcze to powiedział, że jest troche zmeczony. Napisał do mnie wtedy a ja dzisiaj napisałam, że tak sobie myśle jak dostanie urlop to może odwiedzi moje miasto. i nie odpisał, cały dzień milczy. To co to za chce pisać z Tobą, i zawsze lubiłem pisać jak teraz zlał mnie. co prawda był dzisiaj mało aktywny na social, ale i tak mógł napisać: nie i tyle. A kiedys sam to sugerował by sie spotkać to teraz zlał. A wszyscy mowili, ze wszystko wskazuje na to, ze mu sie podobsm

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

raczej ma cie w dupie, tracisz czas, poszukaj kogoś innego

To czemu mówił inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, molly123 napisał:

To czemu mówił inaczej?

Za dużo pytań a to męczy. Rozmowa nie na tym polega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Stała napisał:

Za dużo pytań a to męczy. Rozmowa nie na tym polega. 

Fakt dałam plame i tak już twgo nie naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stała napisał:

Za dużo pytań a to męczy. Rozmowa nie na tym polega. 

Czekaj czyli gadał tak tylko bym sie odwaliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Fakt dałam plame i tak już twgo nie naprawie

Tego nie wie nikt. Naucz się cierpliwości i nie wywieraj na ludziach presji wtedy przyciąniesz tego, który cię pragnie bez zbędnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Tego nie wie nikt. Naucz się cierpliwości i nie wywieraj na ludziach presji wtedy przyciąniesz tego, który cię pragnie bez zbędnych słów.

Nie mam jak tego naprawić, jak ktos na takie pytanie nie odpisal to raczej koniec, a lubil mnie, kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bolek napisał:

Ja piërdole, czy facet ma stać na baczność i czekać na twoją wiadomość zwarty i gotowy 24/ dobę? Nie chciało mu się wtedy pisać, może był zmęczony, może oglądał dobry film itd. Twoje dalsze zachowanie i pretensje doprowadzają do tego że stajesz się coraz mniejsza w jego oczach. Po co ma sobie psuć urlop i jechać do twojego miasta? By poznać furiatke?

Sam tydzien temu sugerowal przyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, molly123 napisał:

Czekaj czyli gadał tak tylko bym sie odwaliła?

Nie wiem. Prawdopodobnie pomyślał, że jesteś psychiczna pytając kiedy do ciebie napisze i o której kładzie się spać. Faceci mają prosty układ mózgowy, więc prosto do nich mów. Konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Nie mam jak tego naprawić, jak ktos na takie pytanie nie odpisal to raczej koniec, a lubil mnie, kurcze

Porzuć nadzieję o niespełnionej fascynacji i poszukaj gaduły. Są osobowości, które wiecznie gadają i podnieca ich pisemna korespondencja o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Nie wiem. Prawdopodobnie pomyślał, że jesteś psychiczna pytając kiedy do ciebie napisze i o której kładzie się spać. Faceci mają prosty układ mózgowy, więc prosto do nich mów. Konkretnie.

Tak nie pytalam, zapytalam czy zmeczony jest i czy już nie ma ochoty ze mna pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Porzuć nadzieję o niespełnionej fascynacji i poszukaj gaduły. Są osobowości, które wiecznie gadają i podnieca ich pisemna korespondencja o niczym.

Sam ostatnio taka ciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, molly123 napisał:

Tak nie pytalam, zapytalam czy zmeczony jest i czy już nie ma ochoty ze mna pisac

Dlaczego do mnie nie piszesz? Dlaczego odpisujesz po 15 minutach? Czym jesteś zajęty? Oj, jesteś zmęczony? Może się połóż? A jutro napiszesz? Jak się czujesz? Co jadłeś? A lubisz mnie? Weź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Dlaczego do mnie nie piszesz? Dlaczego odpisujesz po 15 minutach? Czym jesteś zajęty? Oj, jesteś zmęczony? Może się połóż? A jutro napiszesz? Jak się czujesz? Co jadłeś? A lubisz mnie? Weź...

Pisal po 2h pierwszy raz mi tak pisal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Pisal po 2h pierwszy raz mi tak pisal 

Jakie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Tak, bo myślał że jesteś normalna, przez tydzień starałaś się mu usilnie udowodnić że jednak nie, więc teraz niezbyt mu się uśmiecha przyjazd do ciebie

Nawet na niezobowiązujący seks? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Jak mu zaproponuje to może gość się skusi na przyjazd. 

Ty byś się skusił uprawiać seks z furiatką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Właśnie nie bardzo, po sexieogla by awansować na stalkerke

Musiałbyś się pewnie z delikwentką ożenić po tym akcie bądź schować pod kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bolek napisał:

A może by go tak zaskoczyła umiejętnościami że przymknął by oko na jej "wariactwo" 😀

Przymykaj częściej oczy Bolek, a zapowiadam ci, że jeszcze nie jedno zaakceptujesz takim jakie jest. No patrz, stoję niemal goła przed tobą a ty nic. Miłego. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Stała napisał:

Ty byś się skusił uprawiać seks z furiatką. 

Nie jestem wariatka jestem ostatnio przepracowana do tego nauka i inne obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam ostatni raz napisać nie do was do niego, że pisanie po prostu nie jest moją mocną stroną, a ostatnio mam za dużo na głowie i sam to rozumie, bo też dużo pracuje. I dodać, że już nie będę się narzucać smsami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bolek napisał:

A może by go tak zaskoczyła umiejętnościami że przymknął by oko na jej "wariactwo" 😀

W sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Oślepłem !!! Ciemność, widzę ciemność!

Nie jestem taka, skonczyliscie po mnie tyrac? Ja po prostu zawsze cos palne, a swoja droga to po prostu jestem zakrecona, znajomi mnie tak nazywaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bolek napisał:

Oślepłem !!! Ciemność, widzę ciemność!

Ślepca głos ciągle w uszach mych brzmi... ... Krzyczy: Nie zaśniesz, nie zaśniesz już więcej... 

'Rozmiękczasz w sobie tęgość ducha marząc tak chorobliwie. Idź, weź trochę wody I obmyj rękę z tych plugawych znaminon'.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bolek napisał:

Ile masz lat? Coś palne, jestem zakręcona - to może być słodkie u nastolatki. U kobiety jest to żenujące...

19, może, żenujące, jakby mam tyle pracy, i innych obowiazkow, że przez to nie ogarniam już, i jestem zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, loveless napisał:

molly, molly, dajcie mi molly.

 

albo lepiej nie. 

Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×