Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć Kobitki . 😉

Mam nietypowe pytanie . Otóż okres powinnam dostać 28ego czerwca . Czasami różnica była-/+ 2 dni . Jednak dzisiaj jest dzień 8 a okresu nie widać. Mimo wszystko czuję się tak jakbym miała go dostać,a więc powiększone piersi, mocniej odczuwam dotyk,bolące podbrzusze, senność.  Boję się wykonać test poki co ,ponieważ staramy się z partnerem o maleństwo i trochę tych prób było ze skutkiem negatywnym . Czy miałyście tak? Innych objawów w sumie nie mam ,oprócz bolących u dołu plecow , oraz czasami są dni kiedy częściej musze odwiedzać wc . No plus wilczy apetyt,co zazwyczaj miało miejsce jedynie na dzień przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukuj się tylko zrób test. Mi się spóźniał okres często więc jak zaszłam w ciąże nawet nie skumałam się, że to jest to. Dopiero jak odrzuciło mnie od kawy zrobiłam test, a było to z 2 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Miałam takie same objawy jak zawsze przed okresem. Nic ponad to. Życzę powodzenia!

Edytowano przez Agul
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, tasama22 napisał:

Cześć Kobitki . 😉

Mam nietypowe pytanie . Otóż okres powinnam dostać 28ego czerwca . Czasami różnica była-/+ 2 dni . Jednak dzisiaj jest dzień 8 a okresu nie widać. Mimo wszystko czuję się tak jakbym miała go dostać,a więc powiększone piersi, mocniej odczuwam dotyk,bolące podbrzusze, senność.  Boję się wykonać test poki co ,ponieważ staramy się z partnerem o maleństwo i trochę tych prób było ze skutkiem negatywnym . Czy miałyście tak? Innych objawów w sumie nie mam ,oprócz bolących u dołu plecow , oraz czasami są dni kiedy częściej musze odwiedzać wc . No plus wilczy apetyt,co zazwyczaj miało miejsce jedynie na dzień przed okresem.

Mi często w okresie letnim (upałów) okres się spóźnia nawet do 2 tygodni 🙂 A zawsze mam regularny.

jeśli się staracie o maleństwo to nie wiem w czym problem. Biegnij po test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to gratulacje. Ale ogólnie jak się zapisuje regularnie cykle, to można szybko wywnioskować czy mogło do zapłodnienia dojść, fajne są testery owulacyjne Afrodyta Smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy staraniach o dziecko mi pomógł test ze śliny tester Afrodyta 🙂 polecam i powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu też można mieć profesjonalny sprzęt, na którym wyznaczanie dni płodnych jest bardzo dokładne, zobacz sobie Cyclotest MyWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×