Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. 

Ostatnio dowiedziałam się że jestem w ciąży i poszłam na zwolnienie. Pracuje w galerii handlowej w sklepie odziezowym. Kierowniczka z pracy ma do mnie pretensje, bo akurat ona miała iść na urlop, miala zaplanowany wyjazd i przez to będzie musiała wszystko przełożyć? Myślicie że źle postąpilam idąc od razu na zwolnienie?

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie pytasz ??😃 ktoś przejmowałby się Tobą? Wątpię! Wiec I Ty się nie przejmuj tylko od samego początku mysl o sobie i najważniejsze o dziecku ! Powodzenia i zdrówka! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje sie też że będzie mi robiła problemy jak będę np. potrzebowała zaświadczenia z pracy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu poszłaś na zwolnienie? Źle się czujesz, praca szkodliwa? Jakie masz relacje z kierowniczką? Mi by było jej żal, że nie pojedzie na urlop i chodziłabym do pracy gdybym się oczywiście czuła dobrze, bo jednak dziecko najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się trochę boję, sama dojeżdżam samochodem tak ponad 20 km, praca ciągle stojąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz szczerej odpowiedzi od każdego, to dostaniesz odpowiedzi na tak i na nie. Dla mnie podstawą do zwolnienia lekarskiego jest zagrożona ciąża, a nie strach przed dojazdami gdzie 20 km samochodem to jest nic. W większym mieście to przejechanie paru dzielnic. Będąc w ciąży pracodawca ma obowiązek zapewnić dla Ciebie odpowiednie warunki pracy, a jeżeli Ty zamiast rozmowy z kierownikiem rzucasz na stół L4 to nie licz jeszcze na poklepanie po ramieniu. Ciąża to wyjątkowy stan, zgadzam się w 100% ale takie pieszczenie się kiedy nic się nie dzieje to już nie jest fajne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×