Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niewiemjuż

Mój facet loguje się na portalu randkowym - jak to rozegrać?

Polecane posty

Jak w temacie, jestem pol roku z facetem, jesteśmy na tyle blisko, że jego zachowanie które odkryłam jest dla mnie zniechęcające.Uaktywniłam swoje zawieszone konto i oczywiscie zobaczyłam info, że logował się w ciągu 2 dni... On pewnie nawet nie pamięta, że ja mam tam konto, bo poznaliśmy się na innym popularnym portalu.  Rozumiem, że pół roku to nie 6 lat, ale spędzamy ze soba bardzo dużo czasu, on przedstawia mnie swojej rodzinie, jego znajomi o mnie wiedzą, itd. Nie posądzam go o podrywanie i aktywne zagadywanie do kobiet, jestem raczej zażenowana jego niedojrzałością (poprzednie zwiazki o tym świadczą) i szukaniem nie wiadomo czego. Jak to rozegrać? Nie jestem juz nawet zła, po prostu chce na chłodno go poobserwować i sprawdzić czy loguje się tez na innym portalu. Nie biorę tego do siebie (ogromny sukces jeśli chodzi o moją psychikę), nie chcę robić mu awantury, chcę do tego podejść najbardziej dojrzale jak się da, ale boje sie, że nie dam rady przez dłuższy czas. Wesprzecie mnie? Z wami dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest Tobą zainteresowany! Jeśli się loguje to albo szuka seksu albo nie jesteś dla niego wystarczająco dobra skoro szuka innego modelu. Znajdź sobie nowego faceta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×