Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Houzz- tam jest milion pomysłów. Ja lubię styl industrialny, jeśli chodzi o sypialnie to pewnie całej w tym stylu bym nie zrobiła ale była by ściana z cegły,duże lampy, duże okno na taras, drewniane łóżko i biala pościel oraz firany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, będę malować sypialnie, sciana za łóżkiem bedzie mieć tapete ( wzorek w kolorze szarym z białym) a resztę scian  na kolor kwitnacy migdalowiec a zupełnie nie wiem jaki kolor dac zaslon i narzuta:( pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystrój najlepiej dobrać pod łóżko - jest centralnym punktem sypialni i (jeśli macie osobny gabinet) to będziecie tylko spali w łóżku. na stronie Hilding jest możliwość kreatora własnego łóżka razem z materacem 😉 polecam, świetna sprawa bo można sobie popróbować i zobaczyć co będzie najlepiej grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, krupawka napisał:

wystrój najlepiej dobrać pod łóżko - jest centralnym punktem sypialni i (jeśli macie osobny gabinet) to będziecie tylko spali w łóżku. na stronie Hilding jest możliwość kreatora własnego łóżka razem z materacem 😉 polecam, świetna sprawa bo można sobie popróbować i zobaczyć co będzie najlepiej grało

Meble mam biale i duże okno balkonowe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna ściana szara, pozostałe czarne. Mat. Do tego łóżko, szafka przy, na niej lamka i pare kaktusów na podłodze wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×