Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Francuzeczka*

ile powiekszyl wam sie biust po harmonecie?Po jakim czasie?

Polecane posty

Gość Francuzeczka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie powieksza
jezu, dziewczyny! czy wy bierzecie pigulki tylko po to, zeby wam sie cycki powiekszyly??????????????? za to mozgi wam sie zmniejszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ale dziewczyna zadala proste pytanie a jak nie potrafisz odpowiedziec na nie to przynajmniej nie ublizaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18
nie rozumiem was skoro pyta krto sie to oczekuje odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie a jesli komus cos nie odpowiada to enich nie odpisuje. do autorki ja biore harmonet powiem ci szczerze ze nie wiem czy sie powiekszyl widze go na bierzaco tazke trudno jest mi to okreslic jestem w trakcie brania 2 listka le mam nadzieje ze moj biust bedzie lepszy na to licze. do nie nie powieksza Ija nie biore tabeltkek aby moje cycki dobrze wyglądały ale jesli jest to mozliwe to czemu nie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore 16 miesiecy i moj biust czasem byl bardziej nabrzmialy ale ja schudlam po tych tabletkach i moj biust zrobil sie mniejszy niz przed braniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj urosl mniej wiecej o rozmiar, wypelnil sie ladnie:) jakos tak po kilku miesiacach. Ale podobno od uprawiania sexu biust rosnie :D No i mi tez urosl najpierw troche, bo tabletki zaczelam brac pozniej ;) Aha no i biore wlasnie harmonet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaak
po uprawianiu seksu biust rosnie. po uprawianiu dzialki tez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harm
powiekszyl sie i do o jeden numer!!!!!!!!!!!!!!!! nie wime po jakim czasie, lae dosyc szybko:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok
piguly to nie witaminy i nie kumam jak mozna brac je po to by piersi rosly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goretta
Cześć kobiety,:) Niestety należę do właścicielek małego biustu, jednak jest ładny bo naprawdę kształtny i jedrny. Karmilam dziecko ( piersi miałam tylko o rozm. większe) i to nie wpłynęlo ujemnie na jego wyglad, to taki mały plus małego biustu ( chyba ). Niestety jego walory estetyczne mozna ocenić tylko bez ubrania,:) a większość dnia mamy je na sobie i mały bist jest tak naprawdę kompleksem. Od września 2004 roku przyjmuje harmonet i przyznam że piersi urosły mi o rozmiar. Nosiłam 70 B, 75A, teraz ładnie wygladam w 70C, lub 75B. Nie wiem czy to zasługa tabletek antykoncenpcyjnych czy nie, ale zmiany widać gołym okiem. Myslę że jest to sprawa mocno indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arantik
no fakt....mi tez powiększył się biust.Biorę harmonet( teraz 3 opakowanie), a nie spodziewałam się tego bo biust miałam 80B to i tak ładnie a teraz mam C- i jest naprawdę ok, po bieliżnie idzie rozpoznać czy Ci piersi urosły,tzn. czy wypływaja- to jest chyba najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×