Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agness_81

Mam przebarwienia i nie wiem jak je usunąć!

Polecane posty

Właśnie wrociłam z urlopu, a na mojej twarzy pojawiły się jakieś dziwne przebarwienia. Nie mam pojęcia skąd się wzięły, czy wiecie jak mogę się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkarłatne plamy na czole, policzkach, nosie i pod nosem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zostawić na jesień... z tego co wiem to laser sobie radzi, kwas kojowy, serum z wit C delikatnie rozjaśnia.

Na tę chwilę trzeba nakładać krem z filtrem bo po lecie mogą pojawić się różnego rodzaju przebarwienia posloneczne...

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy duzo sie opalalas? jesli tak, to czy stosowalas kremy z filtrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, pogoda dopisała to leżałam ile można na plaży i fajnie się opaliłam, ale te plamy szpecą. Co do kremów to tylko olejek SPV 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu to w sumie przebarwienia masz ze swojej winy, bo stosowałaś nie dość, że olejek to jeszcze z tak niskim filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdawalam sobie sprawy, że to może być przez opalaniem, bo przecież miałam olejek, ale cóż zapiszę się do dermatologa i zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeku, ja też miałam coś takiego! Właśnie od słońca porobiły mi się przebarwienia, usunęłam u kosmetyczki z bloomea zabieg się chyba nazywał :) Trzymam kciuki, na pewno znajdziesz coś dla siebie i pozbędziesz się problemu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przebarwienia bo uwaga- dopiero szukając przyczyny się zorientowałam że tabletki anty zawierają składniki fototoksyczne. I też nie wiem jak usunąć.

Byłam na mezoterapii igłowej i poprawa jest o jakieś 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jedna i nie ostatnia. Na urlopie przerazam nie widok ludzi, którzy w ogóle nie sięgali po krem, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba najgorsze przebarwienia (na szczęście na szyi) zrobiły, jak przed wyjściem na plażę użyłam perfum. Dopiero potem, po przekopaniu polowy internetu się dowiedziałam, że alkohol zawarty w perfumach może w ten sposób zadziałać na skórze. Wtedy pomogła mi maseczka z witaminą C i regularne mocne nawilżanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja to jestem mądra po szkodzie. Byłam już o dermatologa i tak jak pisałyście mam przebarwienia od słońca. Narazie się leczę i zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, mam nadzieje, że skóra będzie normalnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×