Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam mam takie pytanie do damskiej części użytkowników. Czy nosicie np do pacy, na spotkaniu w że znajomymi wibrator taki mały albo coś co stymuluje lechtaczke? Chcę tego spróbować ale boję się że dostanę orgazmu przy rozmowie z interesantem. Ma któraś z Was doswiadczenia? 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, annamaria041985 napisał:

Witam mam takie pytanie do damskiej części użytkowników. Czy nosicie np do pacy, na spotkaniu w że znajomymi wibrator taki mały albo coś co stymuluje lechtaczke? Chcę tego spróbować ale boję się że dostanę orgazmu przy rozmowie z interesantem. Ma któraś z Was doswiadczenia? 

Pozdrawiam

Nie mam takich doświadczeń, takie zabawki to tylko podczas zabaw z partnerem lub podczas masturbacji.

Do takich zabaw to chyba najlepsze(wielokrotnie tu polecane) jajeczko lovesenses z aplikacją na tel. do sterowania wibracjami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ONA83 napisał:

Nie mam takich doświadczeń, takie zabawki to tylko podczas zabaw z partnerem lub podczas masturbacji.

Do takich zabaw to chyba najlepsze(wielokrotnie tu polecane) jajeczko lovesenses z aplikacją na tel. do sterowania wibracjami.

 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ONA83 napisał:

Nie mam takich doświadczeń, takie zabawki to tylko podczas zabaw z partnerem lub podczas masturbacji.

Do takich zabaw to chyba najlepsze(wielokrotnie tu polecane) jajeczko lovesenses z aplikacją na tel. do sterowania wibracjami.

 

Dzięki, właśnie o tym gadżecie myślałam. To może być ciekawe doświadczenie. W moim przypadku to też rodzaj kompromisu... Od paru dni pracuje że mną zjawiskowy facet, jest między nami nie wytłumaczalna chemia każde słowo i spojrzenie jest elektryzujące. Jestem mokra tylko po jego jednym spojrzeniu... Problem w tym że jestem w związku od 10 lat i nie chce zdradzać swojego partnera, rozbijać naszej rodziny. Wiem też że  ten nowy mężczyzna to nie materiał na partnera przez życie. Mam ciągle fantazje z nim i nie opisany rodzaj podniecenia. Podczas masturbacji tylko o nim pomyślę, bez  zbędnych fantazji i mam orgazmy x trzęsieniem ziemi... Wczoraj nawet z wtryskiem.  Więc ten gadżet mam nadzieję by mi pomogl nieco zaspokoić pożądanie i powstrzymać mnie przed zdradą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, annamaria041985 napisał:

Dzięki, właśnie o tym gadżecie myślałam. To może być ciekawe doświadczenie. W moim przypadku to też rodzaj kompromisu... Od paru dni pracuje że mną zjawiskowy facet, jest między nami nie wytłumaczalna chemia każde słowo i spojrzenie jest elektryzujące. Jestem mokra tylko po jego jednym spojrzeniu... Problem w tym że jestem w związku od 10 lat i nie chce zdradzać swojego partnera, rozbijać naszej rodziny. Wiem też że  ten nowy mężczyzna to nie materiał na partnera przez życie. Mam ciągle fantazje z nim i nie opisany rodzaj podniecenia. Podczas masturbacji tylko o nim pomyślę, bez  zbędnych fantazji i mam orgazmy x trzęsieniem ziemi... Wczoraj nawet z wtryskiem.  Więc ten gadżet mam nadzieję by mi pomogl nieco zaspokoić pożądanie i powstrzymać mnie przed zdradą 

Stąpasz po cienkim lodzie, ale jak to mówią jest ryzyko jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ONA83 napisał:

Stąpasz po cienkim lodzie, ale jak to mówią jest ryzyko jest zabawa

Sama nie wiem jak sobie z tym pradzic. Marzę o tym żeby bez słowa mnie po prostu 'wziął' raczej bym się nie broniła... Kiedy wracam do domu czuje się winna za same fantazje. Wiem że po skoku w bok bym sobie nie poradziła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Karollorak napisał:

🤣

No i z czego ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, annamaria041985 napisał:

Więc ten gadżet mam nadzieję by mi pomogl nieco zaspokoić pożądanie i powstrzymać mnie przed zdradą 

raczej ten gadżet ci nie pomoże -  a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej Cię to nakręci. Po prostu fantazje o tym facecie i chemia do niego Cię tak nakręca, że masz kłopoty z zaspokojeniem a nakręcanie podniecenia będzie powodowała jeszcze większe podniecenie i trudność z zaspokojeniem. Tak jak pisze ONA83 stąpasz po cienkim lodzie. Możesz nie wytrzymać i próbować jednak zdradzić męża. Dlatego raczej nie nakręcaj się a jeśli już chcesz - to nie rób tego w pracy tylko nakręcaj się i masturbuj w domu.  Z czasem pewnie ta fascynacja przejdzie.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, annamaria041985 napisał:

Co było takie zabawne? 

Bo ja się boję wszystkiego co plastikowe,  nie miałem  zamiaru urazić  autora sorry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, annamaria041985 napisał:

Co było takie zabawne? 

Sorry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ddt60 napisał:

raczej ten gadżet ci nie pomoże -  a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej Cię to nakręci. Po prostu fantazje o tym facecie i chemia do niego Cię tak nakręca, że masz kłopoty z zaspokojeniem a nakręcanie podniecenia będzie powodowała jeszcze większe podniecenie i trudność z zaspokojeniem. Tak jak pisze ONA83 stąpasz po cienkim lodzie. Możesz nie wytrzymać i próbować jednak zdradzić męża. Dlatego raczej nie nakręcaj się a jeśli już chcesz - to nie rób tego w pracy tylko nakręcaj się i masturbuj w domu.  Z czasem pewnie ta fascynacja przejdzie.

Dzięki za konstruktywna poradę, aczkolwiek nie wiem czy jestem wystarczająco silna... Mam 36 lat i dotąd takiego porażenia nie doświadczyłam. Boję się siebie. Będę walczyć bo szkoda mi mojego związku. Trzymaj za mnie kciuki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, annamaria041985 napisał:

 Mam 36 lat i dotąd takiego porażenia nie doświadczyłam. Boję się siebie. Będę walczyć bo szkoda mi mojego związku. Trzymaj za mnie kciuki

 

będę trzymał.

36 lat to taki wiek u kobiety, w którym gdy kobieta ma wysokie libido osiąga apogeum możliwości seksualnych. To apogeum możesz mieć nawet dłuższy czas. Możesz potraktować to konstruktywnie i powstrzymać się przed zdradą jednocześnie przeanalizować powody dla których tamten facet Cię kręci i spróbować poprawić relacje seksualne z Twoim partnerem. Najlepiej róbcie sobie weekendowe sesje seksu i spróbujcie poprawić wasz seks na tyle ile się da tak aby Twój seks z partnerem był bardziej atrakcyjny. Częstym powodem tym, że zaczyna nas fascynować seksualnie inna osoba jest rutyna, znudzenie, zapadanie się związku w codzienność i brak czasu na to aby być z sobą i pielęgnować czułość i intymność. Wydaje Ci się, że z nowym partnerem będzie lepiej ale to najczęściej jest chwilowa fascynacja, która wygada a skoro jak piszesz nie jest to kandydat na stały związek to taka zdrada mogłaby zrujnować Twoje życie i chwilowe szczęście po czasie zamienić się w smutek.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×