Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fanagoria1978

Rodzina nie akceptuje związku

Polecane posty

17 minut temu, Nowy w mieścіe napisał:

Jesteś beznadziejna.

Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z facetem pijącym codziennie trudno znaleźć szczęście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nowy w mieścіe napisał:

Bo każdy ma prawo do szczęścia.

 dobre ,miałem nic nie pisac na takie prowokacje ale mam pare min ,dziecko szczescia gratulacje intel ,zyciowego doświadczenia i tp

z chęcią postawił bym ciebie z chmarą rozbitych rodzin i ich dziecmi , nieraz samobójcami bo ich świat się zawalił i całe wartosci , gdy partner-ka kochał na maxa i dzieci nastoletnie wierzyły w miłość ,zwiazek prawdziwy na całośc ze jest mozliwy ,ich pierwsze miłości oparte na tej wierze ,że miłośc zwiazek moze wszystko pokonac a nagle mozna wymienic bo wymówka szczescie moje ma wiekszą wartość od partnera i np 1-3 dzieci a co pomnie nawet potop .walić to .

gimbus albo idz się lecz albo jedyna rada dla narodu abyś został eunuchem by nie siać genu który natura sama niszczy ale nasza cywilizacja jakoś w brew naturze utrzymuje co mnie dziwi ,

jeszcze kilkaset lat temu zaciukał bym i zapłącił grzywne za głowę a tak społeczeństwo narażone jest na plage nie napisze kogo sory

ide na spacer by nie wpaść w prowokacje , a o każda odp spytam wnuka jeszcze przed komunią a wiec podobny poziom int chodż myślę ze troszke moge obrazic wnuka ale kocha wybaczy

pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nowy w mieścіe napisał:

Jedno piwo?? Bez jaj...

Dnia 14.07.2021 o 14:49, Fanagoria1978 napisał:

Owszem nie podoba mi się to piwkowanie , gdzie granica? Nie upija się do nieprzytomności.

Skad wiesz ze jedno?

Jeżeli ktoś "nie upija się do nieprzytomności" to nie znaczy ze jednak sobie dobrze daje w palnik. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Nowy w mieścіe napisał:

 

Możesz to ująć raz jeszcze w inny sposób? Bo ciężko jest wydobyć z tego bełkotu o co ci tak właściwie chodzi.

 moge  unas w kraju zmusza sie pewnych ludzi do zycia i państwo olewa wszystko ale każe zyc nie myślac o leczeniu czy problemach  ,jedz np do holandii tam można odrazu eutanazja i spokój dla wszystkich no ba a dla gatunku sprawa naprawdę wazna ,a dla polski wrecz bez cenna wszak tego namnorzyło sie w 3 tyłki , najpierw w rządzie teraz w narodzie , no matka natura nie nadąża z segregacja

ale naprawdę spadam mam ciekawsze zajecia niż wychowanie przed żłobkowe

nq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×