Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
molly123

Dlaczego faceci robią nadzieje

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluButler napisał:

Nie jestem sądem najwyższym.

Wiem, spytalam o rade, uwazacie ze ma mnie w dupie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, molly123 napisał:

Czemu faceci kłamią? Mówił, że mnie nie spławia a spławił. Pisał, żechce ze mną rozmawiać. Frajerka ze mnie. Pewnie i wy dziewczyny tak macie. Znaki na niebie i ziemi wskazują leci na ciebie. Ale co mi kurde z tego jak on stoi tam gdzie stał. A jak chce o nim zapomnieć to na social mediach poniekąd sie przypomni, ale nie wiadomością a inaczej. Chociaż nie wie, ze ja o tym wiem 

co z facetami nie tak? Ale chce albo nie, a nie raz tak raz tak, no ludzieee

Większość  facetów jest bez kręgosłupa boją  się  jak dzieci mówić vo siedzi  w głowie  kombinują motają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, molly123 napisał:

Czy jak ma w dupie to dobre dwa miesiace pisalby w wyszukiwarce instagrama moje imie by wyszukac mnie? Co drugi dzien? Nie onserwujac? 

Juz przestan. Gdyby nie mial w dupie to by tobie na 100% odpisal, bo by mu zalezalo na kontakcie. Po drugie, nie musi ciebie wyszukiwac, bo na pierwszej stronie pojawiaja mu sie osoby ktore moze znac. Taka niby obeznana na IG jestes, a tego nie wiesz???? Gdyby mu zalazalo to by napisal...walkujesz temat od tygodnia. Czas sobie zdac sprawe, ze facet ma cie gdzies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, molly123 napisał:

Czemu faceci kłamią? Mówił, że mnie nie spławia a spławił. Pisał, żechce ze mną rozmawiać. Frajerka ze mnie. Pewnie i wy dziewczyny tak macie. Znaki na niebie i ziemi wskazują leci na ciebie. Ale co mi kurde z tego jak on stoi tam gdzie stał. A jak chce o nim zapomnieć to na social mediach poniekąd sie przypomni, ale nie wiadomością a inaczej. Chociaż nie wie, ze ja o tym wiem 

co z facetami nie tak? Ale chce albo nie, a nie raz tak raz tak, no ludzieee

to nie faceci robią wam nadzieje tylko wy same sobie, dopisujecie sobie różne fanaberie czy inne fantazje między wierszami a potem pretensja że nie to było wam na myśli i wielkie zawiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Juz przestan. Gdyby nie mial w dupie to by tobie na 100% odpisal, bo by mu zalezalo na kontakcie. Po drugie, nie musi ciebie wyszukiwac, bo na pierwszej stronie pojawiaja mu sie osoby ktore moze znac. Taka niby obeznana na IG jestes, a tego nie wiesz???? Gdyby mu zalazalo to by napisal...walkujesz temat od tygodnia. Czas sobie zdac sprawe, ze facet ma cie gdzies....

Z ig to wyswietla Ci znajomych a fb proponuje znajomych, mam instagrama od 5 lat i ani razu mi nie zaproponowal znajomych.

druga nie odpisal bo nie jarzysz napisalam cis durnego nawet ja bym na to nie odpisala. 
 

wiem, męcze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zbanowany napisał:

to nie faceci robią wam nadzieje tylko wy same sobie, dopisujecie sobie różne fanaberie czy inne fantazje między wierszami a potem pretensja że nie to było wam na myśli i wielkie zawiedzenie

Znajoma go zna i widziala jak sie poznalismy. Mowilam tak ja ty. To ona na to, że kd poczatku byla pewna ze mu sie podobam i ze to on mi zrobil nadzieje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karollorak napisał:

Większość  facetów jest bez kręgosłupa boją  się  jak dzieci mówić vo siedzi  w głowie  kombinują motają 

Fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Z ig to wyswietla Ci znajomych a fb proponuje znajomych, mam instagrama od 5 lat i ani razu mi nie zaproponowal znajomych.

druga nie odpisal bo nie jarzysz napisalam cis durnego nawet ja bym na to nie odpisala. 
 

wiem, męcze temat

Oczywiscie, ze na IG proponuje znajomych!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluButler napisał:

A po co wam te insta dzikie wenrze ludzie kochani. Nie chce mi się wstać. 

Wstawaj, późno już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Bo strategia klamstwa  sie sprawdza najlepiej w relacjach d/m 🙂 Facet klamiac najwiecej osiaga korzysci:) 

Korzyści, ale tu wystarczylo napisac, przestan pisac mam cie w dupie i kropka a nie jakiś tam szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, molly123 napisał:

Wstawaj, późno już

Wstaję. Kobieto, już się uspokój z tym. Dość dzikich wenrzy dla Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluButler napisał:

Wstaję. Kobieto, już się uspokój z tym. Dość dzikich wenrzy dla Ciebie. 

Wenrzy xd

wstawaj słoneczko ładne, pranie rozwiesiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Wenrzy xd

wstawaj słoneczko ładne, pranie rozwiesiłaś?

Tak. Wstaję i idę ostatecznie. I nawet mnie nje zatrzymuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluButler napisał:

Tak. Wstaję i idę ostatecznie. I nawet mnie nje zatrzymuj.

Pa pa mordko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, molly123 napisał:

Pa pa mordko

Nie mogę dojść do celu. Boże dlaczego taka jestem. Idę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę. Idę tam gdzie lubię, nie idę tam gdzie nie lubię. Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę, lubię, lubię, idę, idę. Ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BoniBluButler napisał:

Nie mogę dojść do celu. Boże dlaczego taka jestem. Idę. 

Hahah też tak mam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałaś stojąc przed drzwiami z ręką do góry wzniesioną. Palce oplotłaś chmurami i jarzębiną czerwoną...

Li tylko cytatowo li dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz, że gdy odjeżdżam, umieram dziewięć razy... Umieram patrząc w okno na korytarzu...

Ciekawe kiedy umrę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, BoniBluButler napisał:

Jezu umieram.

Hahaha ale masz dzisiejszy sukces już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marinero napisał:

To by bylo za proste  i  spaliloby mosty za soba 🙂 To nie jest rozwiazanie optymalne.Ta strategia jest tez stosowana  nagminnie przez kobiety wiec powinnas przyjac zasade ze jak facet nie jest konkretny to znaczy ze ma cie w d..:) Po czynach pzonacie intencje jego- nauki Je zusika z Nzare tu:) Proste.

Jezeli facetowi zalezy na kobiecie  to potrafi przeniesc gore 🙂 Po tym go poznasz.Reszta to kwakawarakwa 🙂 szkoda czasu! Cos tam bedzie ale na poziomie letnim i malo konkretnym.To od ciebie zalezy czy chcesz w to wchodzic czy nie  ale nie licz ze rozpalisz goscia ktory juz na wstepie pokazuje ze jest srednio zainteresowany.Na pewno moze byc tylko gorzej a nigdy lepiej 🙂

A zakumulować się? 
ale myslisz, że od razu by wykazał mase zainteresowania? Mieszkajac z dwa kraje ode mnie. Poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

I tak  w przypadku obu plci  liczy sie "blysk", zachwyt !  nad druga osoba! Wtedy nie ma granic 🙂 Sila pozadania jest wielka i nie zna granic 🙂 

Albo sie jest zdecydowanym i sie wchodzi !   albo sie nie jest zdecydowanym w ogole i szkoda czasu na takiego "niezdecydowanego"! Oznaki braku zdecydowania nalezy tlumaczyc ze nie jest zainteresowany! a wiec marnujesz czas! 🙂

Ale zakumpulować sie. Ja jakoś nie szukałam nigdy zwiazkow. Gdyby nawet on mi zaproponował zwizek to bym sie zawachała mocno. Mam już tak nawet jeśli poodba mi sie ta osoba bardzo. Wolałabym w sumie zakumpulować dogadyjemy sie spoko i mamy to samo poczucie humoru. Pozatym z wygladu musial na knie polecieć gapił sie jak widzielismy sie na zywo non stop i nawet mrugnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

I tak  w przypadku obu plci  liczy sie "blysk", zachwyt !  nad druga osoba! Wtedy nie ma granic 🙂 Sila pozadania jest wielka i nie zna granic 🙂 

Albo sie jest zdecydowanym i sie wchodzi !   albo sie nie jest zdecydowanym w ogole i szkoda czasu na takiego "niezdecydowanego"! Oznaki braku zdecydowania nalezy tlumaczyc ze nie jest zainteresowany! a wiec marnujesz czas! 🙂

Dobra oleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×