Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kalina1290

Ciąża pozamaciczna szpital

Polecane posty

Trafiłam wczoraj do szpitala z bólem brzucha wcześniej u ginekologa miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej miałam wykonane wszystkie badania wczoraj beta hcg było 700 potem 1200 kolejnie spadło z 1200 na 1000 w przeciągu dwóch dni .. w macicy mam jakąś plamkę ale nie wygląda im to na pęcherzyk nic więcej nie znaleźli ... Czekałam cały dzień na ponowne USG którego jednak nie zrobią bo jutro ponowia test beta hcg nic mi nie mówią leżę jak na szpilkach nie wiem co się dzieje .. nie szukam tu ginekologa ale może ktoś się będzie orientował w tym sprawach coś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się 🙂 Chociaż wiem, że to trudne. W szpitalu jesteś bezpieczna. Jesteś obserwowana i badana. Prawdopodobnie czekają aż ciąża sama się poroni i dlatego badają betaHCG. Żeby nie robić od razu operacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kliop napisał:

Nie denerwuj się 🙂 Chociaż wiem, że to trudne. W szpitalu jesteś bezpieczna. Jesteś obserwowana i badana. Prawdopodobnie czekają aż ciąża sama się poroni i dlatego badają betaHCG. Żeby nie robić od razu operacji. 

Jakiej operacji? Na co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, NaugthyBitch napisał:

Jakiej operacji? Na co? 

a co sie robi z ciaza pozamaciczna ktora sie zagniezdzi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jakiej operacji? Na co? 

Rosnącą ciąża pozamaciczna rozrywa jajowód, kobieta się wykrwawia do brzucha i umiera. Operacja ratuje życie. 

Edytowano przez Kliop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×