Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Nie wiem co myśleć. A więc tak: ostatnią miesiączkę miałam 29.05. Nie mam regularnych cykli . Z mężem staramy się o dziecko więc w ruch poszły testy owulacyjne. Owulację miałam 18.06. po 2 tygodniach zrobiłam test ciążowy cyfrowy który pokazuje w którym tyg się jest. Wyszedł pozytywny i pokazał 1-2 . Od razu umówiłam się do lekarza. Wizyta po tygodniu . Przed wizytą zrobiłam jeszcze zwykły test płytkowy, wyszedł pozytywny. Na USG jest tylko pęcherzyk , lekarz wyliczył że powinien to bym już 6 tydzień ciąży. Wizyta za dwa tygodnie. Boje się, że będzie znowu sam pęcherzyk bez zarodka. 😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MałaMi94 napisał:

Cześć. Nie wiem co myśleć. A więc tak: ostatnią miesiączkę miałam 29.05. Nie mam regularnych cykli . Z mężem staramy się o dziecko więc w ruch poszły testy owulacyjne. Owulację miałam 18.06. po 2 tygodniach zrobiłam test ciążowy cyfrowy który pokazuje w którym tyg się jest. Wyszedł pozytywny i pokazał 1-2 . Od razu umówiłam się do lekarza. Wizyta po tygodniu . Przed wizytą zrobiłam jeszcze zwykły test płytkowy, wyszedł pozytywny. Na USG jest tylko pęcherzyk , lekarz wyliczył że powinien to bym już 6 tydzień ciąży. Wizyta za dwa tygodnie. Boje się, że będzie znowu sam pęcherzyk bez zarodka. 😔😔

Czy któraś też tak miała?😔 Bo ja już wariuje 😔🤦🏼‍♀️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia miesiączkę miałam tydzień przed tobą. Lekarz w 6 tyg widział pęcherzyk ciążowy. Dziś 8 tydzień i 2 dni. Jest wszystko ok. Widziałam bijące serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj spokojnie, 6 tydzien to bardzo wczesna ciąża. Mi lekarka w 6 tyg powiedziala, ze widać pęcherzyk, ale nic nie tlumaczyla, wizyta za 2 tyg. Stres moze spowodowac więcej szkody niz pożytku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×