Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kalina1290

Pojawił się drugi pęcherzyk czy to możliwe ?

Polecane posty

Ostatnia miesiączka 5.06 

Tydzien temu trafiłam do szpitala z mocnym bólem brzucha i planowaniem dwutygodniowym hcg 1200 leżałam do poniedziałku hcg wahało się 800-1200 spadało o rosło pusty pęcherzyk ciążowy w poniedziałek zauważyli drugi pęcherzyk i wypuścili mnie do domu od wczoraj mam krwawienie nie takie jak okres tylko lzejsze i ból brzucha z prawej strony wizytę kontrolną mam dopiero za tydzień nie wiem już co myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Tak, moze to byc np polip. 

Cytologia wyszła ok , żadnych płynów nic złego nie widzieli na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytologia nie ma nic wspomnego z polipem. To ze nie ma cieczy, tez nie swiadczy ze to nie polip. Skoro lekarz nic nie mowil, pewnie liczy ze die wchlonie. Nie kazal przyjsc na kontrole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

Cytologia nie ma nic wspomnego z polipem. To ze nie ma cieczy, tez nie swiadczy ze to nie polip. Skoro lekarz nic nie mowil, pewnie liczy ze die wchlonie. Nie kazal przyjsc na kontrole?

Kontrolę mam za tydzień już prywatnie u ginekologa w wypisie ze szpitala też nic takiego nie pisze że coś takiego mogłabym mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest napisane w wypisie? Skoro ciazy nie ma, to pewnie jakis polip lub podobne...skoro krwawisz to moze jakis krwiak. Dlsczego nie pytalas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lolka1975 napisał:

A co jest napisane w wypisie? Skoro ciazy nie ma, to pewnie jakis polip lub podobne...skoro krwawisz to moze jakis krwiak. Dlsczego nie pytalas w szpitalu?

Na ostatnim USG pojawił się 2 pęcherzyk i powiedzieli tyle że zobaczymy co z tego wyjdzie , przy wypisie się pytałam co dalej co mi jest itp to odpowiedział mi "pisze ci " dlatego piszę tutaj bo wizytę mam dopiero za tydzień u ginekologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×