Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tkpatrycja

Sen mamy a noworodek

Polecane posty

Mój noworodek ma 10 dni i jest śpiochem, to ja nie umiem spac kiedy on śpi 😞 stresuje się o niego i martwię. Urodził się miesiąc za wcześnie. Jakieś rady? Czy tylko ja tak mam?

Dodam że zamówiłam już monitor oddechu.

Edytowano przez tkpatrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cie ja malo spalam bo ciagle sprawdzalam mala- czy zyje, temperature itp 

czy mozesz zdefiniowac spiocha? 
jest wczesniakiem ma jakies zdiagnozowane problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie stresowało jak nie miałam dziecka przy sobie,więc spał u nas w sypialni,w łóżeczku dostawionym do naszego łóżka. Święty spokój,czulam go obok,  nie biegałam po domu do karmienia i byłam wyspana. Przeprowadziłam syna z naszej sypialni jak miał 2 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień prawie śpi, je też na spaniu. Upomina się o papu czy zmiane pieluszki. Z racji ze wczesniak tak się boję o niego ze wgl prawie nie śpię a kiedyś spac trzeba. Na szczęście jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja corka tez spala caly dzien, jej kuzyn byl bardzo aktywny od dnia 01. Dzieci sa rozne.Pamietaj zeby na poczatku karmic co 3 godziny, ze wzgledu zoltaczke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup monitor oddechu i odpoczniesz psychicznie. Dziecko będzie spało i Ty pośpisz. W razie W alarm Cie obudzi. Ja swoje dzieci też stałe trzymałam przy sobie i nie mogłam ich spuscic z oka bo bałam się, że w tej sekundzie coś im się stanie. W nocy wstawałam i nasluchiwalam oddechu. To prosta droga do zamęczenia samej siebie. Dziecko śpi, śpij i Ty to najlepsza rada jaka może dostać młoda mama.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×