Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EDR

Witam Was serdecznie! :)

Polecane posty

Nie jestem zbyt obeznana w tego typu forach, więc dodałam temat w tym dziale. Lubię sobie czasem pogawędzić w sieci, nie zobowiązująco oderwać się od rzeczywistości, kilka(naście)lat temu prężnie działałam na nieco innym portalu który zresztą parę dni temu przestał istnieć. 

Pozdrawiam serdecznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawędziarka, pisarka, erotomanka czy społecznie przystosowana do okrutnych form życia forumowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Stała napisał:

Gawędziarka, pisarka, erotomanka czy społecznie przystosowana do okrutnych form życia forumowego.

Myślę, że tkwi w Tobie jakieś uprzedzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele uprzedzeń. Boję się tego bo moja sława zaczyna mnie uprzedzać. Ojej, już pożartować nie wolno w piątkową noc bo zaraz człowiek dostaje liścia na głowę przy powitaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stała napisał:

Wiele uprzedzeń. Boję się tego bo moja sława zaczyna mnie uprzedzać. Ojej, już pożartować nie wolno w piątkową noc bo zaraz człowiek dostaje liścia na głowę przy powitaniu.

Już z tym liściem nie przesadzaj, bardzo pokojowy i ugodowy ze mnie człowiek ; ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to i powoduje nowe wyzwanie. Nowy w sieci to nowe do odkrycia. Może jesteś tym co wybawi mnie z obłębu. A serio. Chodź na uczuciowy, tam są super i fajni ludzie, którzy chętnie z tobą porozmawiają. Bez żadnych lewych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Stała napisał:

Cieszy mnie to i powoduje nowe wyzwanie. Nowy w sieci to nowe do odkrycia. Może jesteś tym co wybawi mnie z obłębu. A serio. Chodź na uczuciowy, tam są super i fajni ludzie, którzy chętnie z tobą porozmawiają. Bez żadnych lewych intencji.

Kategoria nie robi mi różnicy. A już na pewno nie szukam tam uciech czy podrywaczy. Tu Ci źle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś, że chcesz rozmowy a tutaj jest ubogo. Mnie jest wszędzie dobrze, jednak rozmówcą jestem marnym. Dlatego tak a nie inaczej zaleciłam wobec twojego anonsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stała napisał:

Napisałaś, że chcesz rozmowy a tutaj jest ubogo. Mnie jest wszędzie dobrze, jednak rozmówcą jestem marnym. Dlatego tak a nie inaczej zaleciłam wobec twojego anonsu.

Rozmówca z Ciebie marny? A jednak jako jedyna odpisujesz w moim wątku. To miłe! ; ) 

Nie jestem atencjuszką, by lecieć tam gdzie więcej ludu. Dodałam temat tutaj, więc bezsensowne byłoby nagle szukać poklasku gdzie indziej. Poza tym jutro mam na 6 do pracy, więc długo tu nie pogoszcze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nic nie jest bezsensowne. Sama wiesz co jest dla ciebie najważniejsze i rób tak jak czujesz. Póki co późno już, więc połóż się spać bo nie wstaniesz do pracy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stała napisał:

E tam, nic nie jest bezsensowne. Sama wiesz co jest dla ciebie najważniejsze i rób tak jak czujesz. Póki co późno już, więc połóż się spać bo nie wstaniesz do pracy. 

 

Nigdy się nie wysypiam wstając przed 5, lecz faktycznie będę się zbierać. Miło było popisać. Jutro tu zajrzę, życzę Ci dobrej nocy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EDR napisał:

Nie jestem zbyt obeznana w tego typu forach, więc dodałam temat w tym dziale. Lubię sobie czasem pogawędzić w sieci, nie zobowiązująco oderwać się od rzeczywistości, kilka(naście)lat temu prężnie działałam na nieco innym portalu który zresztą parę dni temu przestał istnieć. 

Pozdrawiam serdecznie 😄

Mafie, służby, loże, Szczęść Boże! Ja też nie jestem forumowym maniakiem ale od czasu do czasu chyba można. Pozdrawiam ze wsi spokojniej, wsi wesołej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×