Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdalenka123

Plamienie na początku ciąży. Co oznacza?

Polecane posty

Jestem w 9 tygodniu ciąży, ogólnie czuje się bardzo dobrze, za tydzień mam drugą wizytę u ginekologa, jednak dzisiaj wieczorem jak poszłam do toalety to zauważyłam, że dostałam plamienia. Było to zauważalne na bieliźnie, na papierze toaletowym już nie było nic widać. Jakiś tydzień temu też plamiłam, ale to po stosunku, bo mam nadżerkę, więc nie przejęłam się tym. Jednak od tamtej pory nie współżyłam, więc dzisiejsze krwawienie trochę mnie zaniepokoiło. Czy któraś z Was tak miała i jednak było wszystko w porządku? Czy z doświadczenia możecie coś doradzić co mogło być tego przyczyną? Jutro rano będę dzwonić do gina, pytam dla własnego spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zdarza się to i to bardzo często 🙂 Najpewniej lekarz zaleci luteinę i badanie kontrolne, aby sprawdzić, czy oby na pewno wszystko w porządku. Głowa do góry, uspokój myśli i postaraj się zrelaksować 🙂 Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, estensi napisał:

Spokojnie, zdarza się to i to bardzo często 🙂 Najpewniej lekarz zaleci luteinę i badanie kontrolne, aby sprawdzić, czy oby na pewno wszystko w porządku. Głowa do góry, uspokój myśli i postaraj się zrelaksować 🙂 Wszystkiego dobrego!

Aktualnie w dalszym ciągu mam skąpe, ale brązowe plamienia. Trochę się martwię, ale poczekam do rana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde plamienie w ciąży trzeba omówić z ginekologiem. Może być wszystko ok, a może nie być. Na Twoim miejscu poszłabym dziś do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umow się na wizytę do giną lecz nie panikuj. Ja plamiłam z córka przez ponad miesiąc po tym jak torbiel mi pękł, a z synkiem z powodu nieznanego. Brązowa krew to dobra wiadomość, gorzej jakby była swieza- czerwona. Przypominam sobie, że moja szwagierka miała nadżerkę w ciąży i krwawiła kilka razy, trafiała do szpitala ale dziecku nic nie zagrażało. Spokojnie, będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×