Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gucikkk

Agregacja płytek krwi

Polecane posty

Przekopałam masę stron, i nigdzie nie widzę mojego przypadku. Od kilku lat mam (od dwoch prenamentnie) plytki krwi w morfologii miedzy 70 kilka tysiecy a 12 tysiecy plytek krwi w morfologii, lecz zrobilam sobie plytki krwi na cytrynian i sa w normie 230 tysięcy. Od dluzszego czasu mam jakby zapalenie żołądka,  nie wiem jak to nazwać.. refluks, i problemy z trawieniem. Pierwsze dokumenty ktore mam w swojej teczce mam z 2014 roku i juz tam mialam sporo obnizone plytki w zwyklej morfologii. Prawdopodobnie mam jakis stan zapalny w ukladzie pokarmowym i w zwiazku z tym  te plytki krwi chcac mnie uratowac laczą sie i zlepiają się ze sobą. Na fb ma pewnym forum znalazlam 2 osoby o takim przypadku jednak lekarze rozkladali rece.

Problem w tym, ze chcę  miec dzidziusia, mam miec stymulacje owulacji i zastanawiam się czy to bedzie mialo w ogole sens jesli sie uda,  bo pewnie na logike, takie zaburzenie moze bardzo wplynac na endometrium, i na pozniejszy rozwoj lozyska i plodu.

Tym bardziej ze nie bardzo jest piznany moj przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj ginekologa przy najbliższej wizycie jakie są szanse na urodzenie zdrowego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kliop napisał:

Zapytaj ginekologa przy najbliższej wizycie jakie są szanse na urodzenie zdrowego dziecka. 

Wg dwóch ginekologów nie ma zadnego problemu.. ewentualnie moge przyjmować heparynę w ciąży- wyczytalam na jakimś forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak powiedzieli, to możesz bez obaw starać się o dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kliop napisał:

Skoro tak powiedzieli, to możesz bez obaw starać się o dziecko 🙂

Nie mam zadnych objawow agregacji plytek krwi.  Ani krew mi nie leci z nosa, ani miesiączki nie są obfite, ani nie mam wybroczyn. Musze umowic sie chyba jeszcze do hematologa dla spokoju ducha 😉 ale dziękuję za odzew :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×