Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natalka10597

Brak okresu i negatywne testy

Polecane posty

Cześć wszystkim. W piątek idę do ginekologa , ale chcę tylko zapytać, czy ktoś miał podobną sytuację. Więc jestem spóźniony 15/16 dni (dc 50) wszystkie testy są negatywne. Dostałem dziwną linię na clear blue , ale ponieważ była cienka i wszystkie testy negatywne, po prostu uznałem za nieważne. Moje pytanie brzmi, czy ktoś kiedyś miał takie opóźnienie i wszystko było w porządku? Przez głowę przechodzą mi miliony myśli i żadna nie jest dobra... Nigdy wcześniej nie byłam tak późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto kontrolować w domu poziom lh, ja korzystam z testera afrodyta i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najpewniejszym zabezpieczeniem przed zapłodnieniem jest forma mechaniczna antykoncepcji. wtedy jak się zabezpieczasz mechanicznie, to tak naprawdę nawet jak masz zaburzenia to się nie musisz martwić, ja to używam diafragmy Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super sprawdza się do ogarnięcia całego cyklu ten termometr owulacyjny Cyclotest MySense Od jakiegoś czasu korzystam i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2021 o 18:07, Anka94 napisał:

Ja uważam, że najpewniejszym zabezpieczeniem przed zapłodnieniem jest forma mechaniczna antykoncepcji. wtedy jak się zabezpieczasz mechanicznie, to tak naprawdę nawet jak masz zaburzenia to się nie musisz martwić, ja to używam diafragmy Caya

Dokładnie błona caya jest absolutnie super zabezpieczeniem, a w dodatku podczas seksu jest niewyczuwalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×