Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Patifa

Nie rozumiem przyjaciolki

Polecane posty

Hej, mam problem ktorego nie potrafie sama rozwiazac. Chodzi o moja chyba juz byla przyjaciolke. Ale od poczatku. Mialam przyjaciolke z ktora czesto sie spotykalam, codziennie pisalysmy ze soba, mialysmy podobne zainteresowania. Az ktoregos dnia napisala mi ze musi pobyc sama, bo ma gorsze dni. Od tego czasu minelo juz pol roku, nie odzywa sie. A jesli ja sama inicjuje nawiazanie kontaktu to albo nie odpisuje albo stwierdza ze musiala tak postapic i ze ma takie dni ze musi byc sama. Czy to znaczy ze nie chce utrzymywac juz kontaktow? Mial ktos podobnie? Czy mam dac jej spokoj? Ktos cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co sie stalo, na takie pytania odpowiada ze "po prostu musze byc sama, bo nie nadaje sie do ludzi" ale wiem ze sie z ludzmi spotyka i rozmawia normalnie tylko ze mna nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, poszukaj w pamięci, czy wcześniej doszło między Wami do nieporozumień. Czy była np. taka sytuacja, że ona mogła poczuć się zraniona, coś ją zabolało. Może nie chce o tym mówić i ma żal, ale spróbuj to od niej wydobyć. Skoro z innymi się spotyka, a z Tobą nie to na sto procent coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2021 o 06:53, Patifa napisał:

Niestety nie wiem co sie stalo, na takie pytania odpowiada ze "po prostu musze byc sama, bo nie nadaje sie do ludzi" ale wiem ze sie z ludzmi spotyka i rozmawia normalnie tylko ze mna nie

Nie ufa ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że straciła do Ciebie zaufanie. Może coś jej zrobiłaś? 

Porozmawiaj z nią twarzą w twarz i wyjaśnijcie sobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×