Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
damienberger

Utrata masy ciała z adipex

Polecane posty

Cześć, jestem Damien, byłem gruby całe moje dorosłe życie. Jestem byłym biegaczem (wciąż jak dziecko). Biegałem około 3-4 razy w tygodniu. Potem była choroba i nigdy dla nas nie schudłam5. Czytałem o Adipexie na erectslim com. To było ciekawe, bo tłumi głód. Pomyślałem więc, że jeśli to nie pomoże mi schudnąć, a potem może znowu będę biegał. Kupiłam… nie wierzyłam, teraz mogę powiedzieć, że schudłam 17 kg tylko z adipexem i czuję, że moje kolana były. Teraz nie mogę biegać, ale przynajmniej chodzę dwa razy w tygodniu. Jestem bardzo szczęśliwy. Ale proszę o radę... pomyśl, jeśli tylko się z tym spotkałeś, jak długo mogę go zabrać. Dziękuję Ci za Twoje odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

art. 55 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewozi przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat pięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2021 o 20:25, damienberger napisał:

Cześć, jestem Damien, byłem gruby całe moje dorosłe życie. Jestem byłym biegaczem (wciąż jak dziecko). Biegałem około 3-4 razy w tygodniu. Potem była choroba i nigdy dla nas nie schudłam5. Czytałem o Adipexie na erectslim com. To było ciekawe, bo tłumi głód. Pomyślałem więc, że jeśli to nie pomoże mi schudnąć, a potem może znowu będę biegał. Kupiłam… nie wierzyłam, teraz mogę powiedzieć, że schudłam 17 kg tylko z adipexem i czuję, że moje kolana były. Teraz nie mogę biegać, ale przynajmniej chodzę dwa razy w tygodniu. Jestem bardzo szczęśliwy. Ale proszę o radę... pomyśl, jeśli tylko się z tym spotkałeś, jak długo mogę go zabrać. Dziękuję Ci za Twoje odpowiedzi

..po tabletkach zamienił się w kobietę 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×