Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xaeola

Wszyscy traktują mnie niepoważnie

Polecane posty

Łącznie z internetem. Żaliłam się kiedyś, że na jednym z for, których związałam się emocjonalnie, nawet planowałam spotkanie z tymi ludźmi (głównie kobiety po 40tce, o jednej czytałam jakiś artykuł w necie), a zostałam potraktowana jak troll, śmieć mimo że tłumaczyłam swoje intencje. Jak obcy człowiek, którym owszem jestem, ale wcześniej siedziałam z nimi w innym miejscu. Czułam się jak je*any nikt, że nawet w internecie mnie nie chcą i traktują niepoważnie.

W rodzinie? To samo. Nikt nie dzwoni i nie opowiada, nawet gdy dzieje się coś ważnego. Zaręczyny? Dowiedziałam się z FB. Kolejne dziecko? Nikt nie powiedział, nie pochwalił się. Mimo, że ja im mówię prawie wszystko co związane z moim życiem. Czuję się jak śmieć przez to znowu.

W domu? Rodzice traktują mnie jak małe dziecko, o które trzeba dbać.

Rówieśnicy? Jak osobę z zespołem downa. Wielokrotnie było tak, że opowiadałam o czymś z innych dziedzin niż te popularne i byłam traktowana jak .... Owszem, bywam lekko zalękniona i wstydliwa i dobieram inne tematy do rozmów, ale też jestem człowiekiem.

Odechciewa mi się przez to żyć. Mimo że mam ponad 20 lat, to nadal każdy widzi mnie jako nastolatkę albo irytujące dziecko. Zastanawiam się czy aż tyle złego innym zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam ochotę się usunąć przez to. Na dobrą sprawę nikt mnie nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu też jest tak samo, nikt mi nie odpowie więc odpowiadam sobie teraz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×