Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nieznajoma97x

Ex mojego faceta

Polecane posty

A jak nie powie to zapytam, czy się przypadkiem nie odzywała, bo jakoś cisza ostatnio. I może wtedy spróbuję tak porozmawiać, żeby nie wyszły te wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nieznajoma97x napisał:

Ale w sumie jak się nie przejmować, kiedy ona mnie drażni swoimi prośbami o kasę? 

Kochana, kasa jest tu serio najmniejszym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerwie z tobą jak się dowie że przeczytałaś te wiadomości? Powiedz wprost że chciałaś zobaczyć czy gadają i gdy tak czytałaś coraz dalej to po prostu zrobiło ci się przykro i nie życzysz sobie aby dalej utrzymywali kontakt. To nie jest jego siostra czy brat, nie jest jej niczego winien. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stokrotka3991 napisał:

Zerwie z tobą jak się dowie że przeczytałaś te wiadomości? Powiedz wprost że chciałaś zobaczyć czy gadają i gdy tak czytałaś coraz dalej to po prostu zrobiło ci się przykro i nie życzysz sobie aby dalej utrzymywali kontakt. To nie jest jego siostra czy brat, nie jest jej niczego winien. 

No ale wiesz... Nie miałam prawa tego robić i źle mi z tym, ale z drugiej strony gdybym tego nie zrobiła, to bym nie wiedziała... I teraz jestem trochę w potrzasku jakby, bo "coś" wiem, ale mam zamknięte usta... No rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym on może dać jej znać, że JA sobie nie życzę jego kontaktów z nią i pewnie zostanie to zwalone na mnie i wyjdę w jej oczach na jakąś histeryczkę czy coś... No i nie będę i tak miała gwarancji, że naprawdę zerwie z nią kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nieznajoma97x napisał:

Poza tym on może dać jej znać, że JA sobie nie życzę jego kontaktów z nią i pewnie zostanie to zwalone na mnie i wyjdę w jej oczach na jakąś histeryczkę czy coś... No i nie będę i tak miała gwarancji, że naprawdę zerwie z nią kontakt. 

Po pierwsze - właśnie potwierdziłaś, że boisz się, że on PO RAZ KOLEJNY przedstawi Ciebie w negatywnym świetle, po drugie - w normalnym związku nie miałoby dla Ciebie znaczenia, co jakąś tam ex sobie o Tobie pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szczesliwaaaaa napisał:

Po pierwsze - właśnie potwierdziłaś, że boisz się, że on PO RAZ KOLEJNY przedstawi Ciebie w negatywnym świetle, po drugie - w normalnym związku nie miałoby dla Ciebie znaczenia, co jakąś tam ex sobie o Tobie pomyśli.

No wiesz... W sumie to niby wali mnie co ona pomyśli, ale z drugiej strony jakoś tak niekomfortowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieznajoma97x napisał:

No wiesz... W sumie to niby wali mnie co ona pomyśli, ale z drugiej strony jakoś tak niekomfortowo...

Niekomfortowo to jest nie móc normalnie pogadać ze swoim facetem w obawie, że on zaraz przekaże to byłej. 

Choćby się między Wami waliło i paliło, to ex nie jest osobą do takich tematów. Choćby w nieskończoność zapewniała o swoich super intencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Nieznajoma97x napisał:

No ale wiesz... Nie miałam prawa tego robić i źle mi z tym, ale z drugiej strony gdybym tego nie zrobiła, to bym nie wiedziała... I teraz jestem trochę w potrzasku jakby, bo "coś" wiem, ale mam zamknięte usta... No rozumiesz

Oczywiście że miałaś prawo, chociaż wiem, że niektórzy mnie tu zlinczują. Jesteś jego dziewczyną on nie powinien mieć przed tobą nic do ukrycia i Vice versa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Nieznajoma97x napisał:

Poza tym on może dać jej znać, że JA sobie nie życzę jego kontaktów z nią i pewnie zostanie to zwalone na mnie i wyjdę w jej oczach na jakąś histeryczkę czy coś... No i nie będę i tak miała gwarancji, że naprawdę zerwie z nią kontakt. 

To w ogóle nie powinno cię interesować co ona pomyśli. Sama powinnaś do niej napisać, że sobie nie życzysz aby się kontaktowała w jakiejkolwiek sprawie z twoim facetem. Ale to już po rozmowie z nim.

Zrobisz jak uważasz.

Jeśli już się zdobędziesz na odwagę na rozmowę z nim to później musisz być o wiele czujniesza, jeżeli będzie usuwał wiadomości, chował telefon gdy z kimś pisze, zakładał nowe komunikatory typu Messenger itd. Będziesz miała jasność która z was jest dla niego ważniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2021 o 10:43, Nieznajoma97x napisał:

Hej, dziewczyny. Powiedzcie, co sądzicie na taki temat: jestem z moim facetem już blisko 3 lata, a on dalej ma kontakt ze swoją byłą. Nie jakiś częsty, zazwyczaj raz na miesiąc i te rozmowy raczej nie są jakieś romantyczne, tylko takie normalne. Ale ona za każdym razem chce pożyczyć od mojego kasę... Ona ma męża i dzieci (jedno z mężem, reszta z innym/innymi) i to mnie zastanawia, bo wychodzi na to, że jej mąż nic nie umie załatwić. Jak trzeba coś gdzieś zawieźć, to ona prosi mojego, jak zepsuło się auto, to prosi mojego, o pożyczkę też go wiecznie prosi. Dodam, że nie są razem od jakichś 5, 6 lat. Nie bardzo mi to odpowiada. Ona jego pytała, czy ja nie będę zła, że jej pożycza, a on na to "Ona nie musi wiedzieć :P", "Nie przejmuj się nią". Mało tego rozmawiają trochę o mnie i o naszym związku, czego nie toleruję i on o tym wie. Ona twierdzi, że nie chce niczego psuć i na moim miejscu też by była zazdrosna, że ex się kontaktuje z jej facetem. Niby mnie rozumie, a dalej to robi... Co sądzicie?

W życiu bym na to nie pozwoliła...Tekst typu "Nie przejmuj się nią " to za kogo on Cię ma? Rozumiem gdyby miał z nią dziecko ale nie ma, to co to go interesuje jak ona dorosły człowiek sobie radzi? To jej  mąż zdecydował,że będzie wychowywał nie swoje dzieci. Ona ma alimenty 500 + i jeszxze pożycza od  byłych? Kopnij go w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2021 o 21:04, marinero napisał:

🙂 i w ten sposob ma go wciaz na smyczy.Nie ucieknie z lawki "rezerwowego" To cwana dziewczyna. Wie co robi.

Autorko! Ja bym na twoim miejscy jednak napisal do niej i nie wdajac  sie w szczegoly  kategorycznie zazadal aby zaprzestala kontaktowac sie z twoim facetem .

Mam wrazenie ze bardzo ci na nim zalezy ,bo pozwalasz sie po prostu "zle traktowac", nie jak partnerke.

Ludzie tak cie traktuja jak im pozwalasz.To zelazna zasada regol zycia.Nie sygnalizujac granic beda cie traktowac coraz gorzej! Ty granic nie pokazujesz!  wiec masz co masz!   

Pokazujac swojemu facetowi ze boisz sie idejsc stawiasz sie na przegranej pozycji.

W punkt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2021 o 11:55, kardulaki napisał:

W życiu bym na to nie pozwoliła...Tekst typu "Nie przejmuj się nią " to za kogo on Cię ma? Rozumiem gdyby miał z nią dziecko ale nie ma, to co to go interesuje jak ona dorosły człowiek sobie radzi? To jej  mąż zdecydował,że będzie wychowywał nie swoje dzieci. Ona ma alimenty 500 + i jeszxze pożycza od  byłych? Kopnij go w d.....

Jakoś to dziwne rżnie przed nią chojraka po cholere ten tekst.... co za gościu. Tylko faktycznie 3 letni związek, mnie by to "zabolało" jakby moja kobieta napisała do swojego ex w takim stylu.

Edytowano przez xxxx3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×