Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZOSIA SAMOSIA

Jak sie pozbyc natrentnego faceta ?

Polecane posty

Gość ZOSIA SAMOSIA
Dnia 12.08.2021 o 09:17, kejtred napisał:

i takimi słowami bardzo często kończą się wszelkie "przyjaźnie damsko-męskie" 😄 

Z facetami się nie przyjaźni, nawet nie kumpluje (ograniczony kontakt do niezbędnego minimum) a już w szczególności nie z ciapatymi. Sama żeś ukręciła na siebie tego bata.

Ale znaj moją dobroć i masz moją radę.

Powiedz mu, że spodziewasz sie bąbelka a biologiczny tatuś się zmył. W moim przypadku nawet najbardziej zawzięci stalkerzy się zmywali po tej nowinie. Ciapaty też nie powinien być zachwycony perspektywą odpowiedzialności za nieswojego dzieciaka. Oczywiście potem wyjdzie, że w żadnej ciąży nie byłaś ale na jakiś czas na Ci spokój a może w ogóle mu przejdzie. 

hej dzieki to co napisalas/es chyba zadzialalo 😁 dziex 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

bylam gupia i juz nigdy wiecej nie dopuszcze do siebie tej narodowosci bo nawet jak sie urodzili w europie to i tak ta sama mentalnosc i wiadomo zawsze sa problemy z takimi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

bylam gupia i juz nigdy wiecej nie dopuszcze do siebie tej narodowosci bo nawet jak sie urodzili w europie to i tak ta sama mentalnosc i wiadomo zawsze sa problemy z takimi 

z facetami generalnie lepiej się nie przyjaźnić (niezależnie od narodowości choć fakt, że ciapaci to już przekraczają wszelkie granice), chyba że lubisz sobie komplikować życie i chcesz mieć powtórkę z rozrywki. Bo taki "kolega" bardzo często zwykłą serdeczność odczytuje jako  zielone światło  do czegoś więcej.

13 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

hej dzieki to co napisalas/es chyba zadzialalo 😁 dziex 🙂

haha 😄 najskuteczniejszy sposób, sprawdzony wielokrotnie 👌 jeszcze skuteczniejsze jest tylko unikanie takich znajomości 🙂 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

tam na ero zalozylam temat i byly ciekawe podpowiedzi 😆ale zostal chyba usuniety .... szkoda bo kiedys moze bym skorzystala i moze jakies inne dziewczyny bo ja w te klocki to nie jestem dobra  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

dlaczego usunieto tamten temat " w jaki sposob uprawiac seks na pierwszej randce zeby facet chcial jeszcze "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2021 o 21:26, Gość ZOSIA SAMOSIA napisał:

hej znow tu wrocilam bo mam problem znow tyle ze odwrotnie jak w temacie jak zniechecic i pozbyc sie natrenta pomocy !!!!

Nadal czy koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×