Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Byłam z chłopakiem  5 lata rozstaliśmy się bo oboje byliśmy toksyczni nie jesteśmy razem 8 miesięcy ale tak od miesiąca nie mieliśmy kontaktu aż do wczoraj na imprezie po pijaku powiedział ze mnie kocha ze chce mnie na zawsze że się zmienił ze tęskni za mną ze chciał się odezwać ale nie wie jak i pomalowaliśmy a po tym wszystkim dowiedziałam się ze ma dziewczynę dlaczego tak zrobił nie kocha swojej dziewczyny ? Gdyby kochał nie pocałował by się ze mną przecież i jeszcze powiedział ze cały czas mu się śnie i wspomina jak to było jak byliśmy razem co robiłam wypomina mi i cały czas jakieś głupie zaczepki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy toksyczny facet się uchlał i zebrało mu się na amory. Może na seks liczył. Wiesz, na bezrybiu i rak ryba. Chce mieć kogoś na boku. 

Olej i podziękuj nowej dziewczynie, że już nie musisz się z nim męczyć. 

 

A tak na marginesie to jak facet kocha, to wie co należy zrobić dla ukochanej kobiety. Jak nie wie to albo jest ...ą albo nie kocha.  A jak kobieta się na takie coś godzi to jest ofiarą losu. Temu Panu już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdradza swoją obecną partnerkę co tylko pokazuje inną twarz jego osobowości, którą masz teraz jak na tacy, bo skoro zdradza to i Ciebie będzie zdradzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×