Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
chaserek

czy ktoś jeszcze pamięta słynne forum kowbojki? ;/ taka mnie jakaś nostalgia teraz wzięła XD

Polecane posty

fajne było to forum ;/ mimo, że trolle je trochę psuły, to jednak miało fajny klimat. lubię je sobie czasem powspominać 😛 ciekawe czy ktoś stamtąd mnie w ogóle pamięta XD ja niektórych pamiętam 😄, mimo że siedziałem tam dosyć krótko, krócej niż reszta ówczesnych kowbojkowiczów. z tego co kojarzę na kowbojkach (swoją drogą, widzę, że teraz strona kowbojki.pl robi za jakiś portal plotkarski ;/) pojawiłem się około roku przed ich usunięciem i jeszcze długo przed ich usunięciem z nich zniknąłem... krótko na nich bawiłem, ale wystarczająco długo, żeby zapadły mi w pamięci XD pozdro dla wszystkich, którzy tam siedzieli i jakimś cudem to czytają, szczególnie dla tych, którzy pamiętają chaserka 😄 szukałem was na kowbojkopodobnych forach (m.in. na samosi), bo myślałem, że się na któreś z nich przenieśliście, ale moje poszukiwania pokazały mi, że wszystkie te fora kopnęły w kalendarz albo przynajmniej są nieaktywne i nic nie można na nich dodawać XD gdyby piwniczaki z darknetu trochę się pohamowały i nie robiły na nich takiego rozpie*dolu, może jeszcze by one istniały... w trakcie poszukiwań zauważyłem, że tutaj czasem pojawiają się jakieś tematy odnośnie kowbojek, więc się zarejestrowałem i postanowiłem coś napisać XD może będzie jakiś odzew 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×