Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tylko wiecie ludzie potrafią być chamscy i komentować nie tylko decyzję ale później dziecko a tego chciałbym uniknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko wiedzieć czy coś jest w tym imieniu złego i śmiesznego 

Bo że imię wujkowate że takie jakieś nie na te czasy, że krzywdę dziecku zrobimy 

Niby człowiek ma się nie sugerować ale ludzie nie zdają sobie sprawy że potrafią namieszać i skrzywdzić kogoś takim gadaniem 

Ja też nie chce się moda sugerować i nazwać syna Oliwier, kewin bo nie mam tego na celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafią być chamscy ale potrafią być też mili i sympatyczni. Jakiego imienia byś nie nadal mogą się go czepiać a to że oryginalne albo jakaś rymowankę można dorobić albo z kolei że zbyt pospolite. A jak nie imienia to że włosy rude albo grube albo za chude i tak w koło. Najlepsza rada nie przejmować się tym co ludzie gadają. Ja akurat nie lubię imienia Brajan Maks ani Staś ani Agata i co i nic. Nigdy nie przyszło mi do głowy śmiać się z któregoś z tych imion. Mam nawet bliskie osoby o tych imionach i bardzo je lubię a imię nie ma nic do rzeczy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartosz2100 napisał:

Tylko wiesz w Polsce jak coś nie jest modne to każdy zaraz komentuje i się dziwi że co to za imię 

A przecież to Polskie imie 

Łomatko, chłopie. Lepsze Sławomir, niż Stanisław. Mnie się bardzo zawsze podobało. Wujkowate imiona dla mnie to właśnie Stanisław, Franciszek, Antoni. Ble. Dla mnie osobiście są paskudne. Nawet nie chodzi o to, że to pokolenie z roczników 1940-60, tylko ogólnie. Nie podobają mi się. 

Fakt, Sławomir może się kojarzyć z tym śpiewającym aktorem i może cię ktoś posądzić o to żeś fan tego pana. Ale z takich słowiańskich imion, które nadawano zawsze nie zdając sobie sprawy, że słowiańskie, to masz Przemek Przemysław, Radek Radosław, Jarek, ale zamiast kontrowersyjnej wersji Jarosław, lepsza byłaby formaJaromir, Bolek Bolesław. Takie już bardziej odlotowe to Lubek Lubomir, Gniewko Gniewomir. I wiesz co? Jest jedno wujkowate w odczuciu, ale się bez problemu przyjmie. Zbigniew, albo Zbysław. Zbyszek, Zbyszko, Zbychu. Czysto słowiańskie, czysto polskie. Powiesz, że to po Wodeckim, albo na cześć literackiego Zbyszka z Bogdańca. W zestawie wybór Sławek, czy Zbyszek myślę, że ciut twardsze, ale chyba dobrze zastąpi Sławka, gdybyś jednak zrezygnował ze Sławomira. Przemek jako zamiennik też dobry. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze sam sobie robisz problem. Przeżywasz choćbyś to miało być imię typu Lucyfer itp. A to imię jak imię, takie samo jak Marek czy Stanisław. Osobiście mi się nie podobają takie imiona, ale to wam rodzicom ma się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2021 o 13:23, Bartosz2100 napisał:

Co sądzicie o imieniu Sławek Sławomir? 

Lepsze niż anal... O przepraszam : ALAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bartosz2100 napisał:

Czy mogę liczyć na jeszcze jakieś opinie

Nie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Bartosz2100 napisał:

Dlaczego 😃

Bo pozytywne opinie i tak cie nie przekonują. Chcesz tu przeczytać że imię okropne nie dawaj czy co? A kiedy w ogóle ten twój Sławomir przyjdzie na świat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartosz2100 napisał:

Niedługo będzie 

Ale spotykam się ze zdziwieniem gdy mówię że będzie Slawek 

No i co w związku z tym?

A jak się tak bardzo stresujesz to daj Antoni i nikt się dziwił nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bartosz2100 napisał:

Nie chce żeby był następnym Antkiem 

Toż przestań w końcu marudzić! Jedni się dziwią na Sławka inni na Stasia inni na Antosia a następni na Kewina. I co to zmienia? Otóż nic. Dajesz takie imię jak chcesz i reszta się nie przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×