Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niedor...ny1981

Poszukiwana podkarpatka

Polecane posty

Cześć, jako że jest to forum erotyczne to poszukuję tu kobiety ,najlepiej mężatki - z woj. podkarpackiego która czuje się niedoceniona, nie zaspokojona przez męża/chłopaka i nie potrzebuje wywracać życia do góry nogami.Mam 37 lat, 181 cm wzrostu . Jesli masz ochotę mnie poznać/dowiedziec się coś więcej  to pisz na priv. Wszelkim "stałym bywalcom" komentatorom  -pseudo komikom, pseudo filozofom itp itd z góry dziękuję za olanie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, niedor...ny1981 napisał:

Cześć, jako że jest to forum erotyczne to poszukuję tu kobiety ,najlepiej mężatki - z woj. podkarpackiego która czuje się niedoceniona, nie zaspokojona przez męża/chłopaka i nie potrzebuje wywracać życia do góry nogami.Mam 37 lat, 181 cm wzrostu . Jesli masz ochotę mnie poznać/dowiedziec się coś więcej  to pisz na priv. Wszelkim "stałym bywalcom" komentatorom  -pseudo komikom, pseudo filozofom itp itd z góry dziękuję za olanie tego tematu.

Pisz z flagowca nie krępuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( Panie?) nie mam żadnego flagowca , nie spędzam życia na forum , jest tylko dla mnie środkiem a nie celem . Napisałem tu ponieważ uważam ze jest to odpowiednie miejsce do tego typu zapytań . Jeśli to uraziło to Wasze udręczone dusze to prawie mi przykro . PS. Nie czytam regulaminów tak jak nie czytam  ulotek w w środkch przeciwbólowych dostępnych bez recepty i innych tego typu pierdół . Naprawdę,  zluzujcie majty …… Jak pisałem jeśli jaka kobieta chce się ze mną skontaktować to piszcie na mail stalowawola8101@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2021 o 22:57, niedor...ny1981 napisał:

Nie czytam regulaminów tak jak nie czytam  ulotek w w środkch przeciwbólowych dostępnych bez recepty i innych tego typu pierdół 

- Witam, czy to dom Pana Nowaka?
- Tak.
- Nazywam się Jan Wiśniak i od dziś będę tu mieszkać.
- A niby z jakiej racji?!
- A czy instalował Pan może wczoraj nowy program w komputerze?
- Tak.
- A umowę licencyjną Pan czytał?
- Panie, przecież nikt tego nie czyta!
- No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTB - rozumiem ze ulotki z z tabletek i 20 stronne umowy z Cyfrowym tez czytasz od deski do deski ? Dżizas Krajst ku..wa mać ja pier..le , umiejetność logicznego myślenia umiera na tym padole Idiokracji zwanym Polską. Lex - nie pasuje - czytanie ze zrozumieniem się kłania - z tego co ostatnio spoglądałem na mapę to Warszawa nie „leży” w podkarpackim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na ulicy podejść albo podwieźć gdzieś jakąś sympatyczną panią to na forum szuka jak przedszkolak, jeszcze mężatki a niech ci tak mąż takiej baby łeb urwie będzie bardzo romantyczne zakończenie historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , miałem już nic nie pisać ale nie zdzierżę  i ustosunkuje😁 się do wcześniejszych wpisów , jak widać już mamy jednego pseudo komika/komediantke  który/a  stara się zdobyć poklask gawiedzi forumowej żartem o penisie . Brawo, jesteś ważny/a i wiele osób Ciebie tu lubi możesz dziś spać z odczuciem  wyższości i dobrze przeżytego dnia . No i jak mniemam kobietka Robięjak lubię która patrząc po ilości wpisów na tym forum to niewiele lubi bo i niewiele poza udzielaniem się na forum robi . I sugerowanie ze ktoś mnie tu „dojechał” - ze nie jest tu łatwo . Bicz plis - chyba malo życia znasz skoro  pisanie na forum uważasz za trudność .I żeby nie było mam ogromny szacunek  dla kobiet , jesteście piękne  i dzięki wam to życie nie jest smutne i sex to najlepsze co kiedykolwiek natura nam dała .Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no takiej głupoty to nie zdzierżę . Chłopie wytłumaczę ci to najprościej jak potrafię - na przykładzie . Powiedz mi np dlaczego jak ci padnie dwumasa w tym twoim TDI to nie jeździesz  pociągiem na do innego miasta by osobiście zakupić OW przedmiot tylko siadasz przed takim urządzeniem z przyciskami zwanym komputer i zamawiasz przez tzw sieć ( nie mył z pajęcza ) , dlaczego np po 10tym nie biegasz od banku na pocztę czy do skarbowego opłacając rachunki ? Czy jak kupujesz telewizor i zastanawiasz się jaki wybrać to czy biegniesz do kiosku i kupujesz 5 różnych gazet czy siadasz i odpalasz gugle( nie myl z takimi na oczy). Podpowiem - BO JEST DUŻO SZYBCIEJ ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ .O ile nie mieszkasz w kilkumilionowym mieście jak Nowy Jork to może się okazać ze osoba która adorujesz na ulicy może być siostra cioteczna szwagierki twojej żony i cały misterny plan w piz.u .Czujesz……?   Zdrada ma to do siebie ze jest niebezpieczna dlatego pisałem ze zależy mi na dyskrecji . Co do męża to sie nie boje bo osoba inteligentna nie da sie złapać na zdradzie . Także spokojna twoja rozczochrana . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Pozostaje Ci wziąć tabletkę, tą niebieską, bo ta na głowę już Ci nie pomoże. Po takim zaprezentowaniu się przez Ciebie nie sądzę by nawet despera.tka się skus.iła.

patrząc jak on pisze i formułuje myśli to nie można wykluczyć, że jest pod wpływem drugów ale nie są to niebieskie owalne tabletki ale coś , co się w Polsce nazywa "dopalaczami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×