Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
met12

Lewatywa dla 18 latka

Polecane posty

Dzień dobry,

Na wstępie może kilka słów o mojej osobie. Mam 18 lat, mam na imię Maciek, jestem z Krakowa. Jestem  szczupłym chłopcem, któremu po głowie chodzi temat medycznych zabaw erotycznych. Konkretnie, interesują mnie eksperymenty z sondami, czopkami, termometrem, lewatywą.

Czy jest tu kobieta, która miala kiedyś fantazje w tym temacie? Jeśli tak, to czy moglibyśmy porozmawiać? Chętnie usłyszę wszelkie przemyślenia i propozycje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, met12 napisał:

Dzień dobry,

Na wstępie może kilka słów o mojej osobie. Mam 18 lat, mam na imię Maciek, jestem z Krakowa. Jestem  szczupłym chłopcem, któremu po głowie chodzi temat medycznych zabaw erotycznych. Konkretnie, interesują mnie eksperymenty z sondami, czopkami, termometrem, lewatywą.

Czy jest tu kobieta, która miala kiedyś fantazje w tym temacie? Jeśli tak, to czy moglibyśmy porozmawiać? Chętnie usłyszę wszelkie przemyślenia i propozycje.

Myślę, że dla kobiet jest to mało atrakcyjny temat. Niemniej jakiś sugar daddy jest w stanie za coś takiego słono zapłacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Myślę, że dla kobiet jest to mało atrakcyjny temat. Niemniej jakiś sugar daddy jest w stanie za coś takiego słono zapłacić:)

musiałby znaleźć pielęgniarkę, która "przekwalifikowała się" na seksworker dominę i jej zapłacić. Bo chyba tylko chętne na takie zabawy można znaleźć za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ddt60 napisał:

musiałby znaleźć pielęgniarkę, która "przekwalifikowała się" na seksworker dominę i jej zapłacić. Bo chyba tylko chętne na takie zabawy można znaleźć za kasę

Może i lepiej, aby wybrał się do profesjonalistki. Zabawa termometrem i cewnikowanie brzmi groźnie...

Natomiast jak chce aby ktoś zajrzał w miejsce gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę- bez udziwnień- sugar daddy jak znalazł. I jeszcze sobie chłopak zarobi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Może i lepiej, aby wybrał się do profesjonalistki. Zabawa termometrem i cewnikowanie brzmi groźnie...

 

lewatywa i mierzenie temp. w odbycie to może nie takie straszne ale cewnikowanie to już na pewno wymaga profesjonalistki.

Z obrazków wynika, że lewatywa to fetysz z bardzo dawnych czasów i w XIX wieku była to bardziej "modna zabawa"

http://3.bp.blogspot.com/-g9fF0Njo4xA/Ts7j9Dp3AII/AAAAAAAAHuk/bK1AINSYLTQ/s1600/German-154.jpg

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Życie Ci niemiłe?

A ty co, nie eksperymentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Tylko nie w szambie, bo się wypisuję. Mój jeżyk ma słabe nerwy

Jeszcze nie wiesz na co cię stać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

wolę najpierw popatrzeć

Nie każda parówka jest odpowiednia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Tylko takie 100% mięsa

Strach się bać. Jesteś mięsożerna? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Zapraszam, razem lepiej smakuje.

Czy tu chodzi o to, że w pozycji 69 lepiej smakuje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2021 o 13:54, ddt60 napisał:

musiałby znaleźć pielęgniarkę, która "przekwalifikowała się" na seksworker dominę i jej zapłacić. Bo chyba tylko chętne na takie zabawy można znaleźć za kasę

Niejedna zboczona babka po 50tce jeszcze jemu za to słono zapłaci by móc go podotykać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Szymek nocny napisał:

Niejedna zboczona babka po 50tce jeszcze jemu za to słono zapłaci by móc go podotykać 

Wow, wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, robięjaklubię napisał:

A czego On nie wie. 😛

„wiem, że nic nie wiem”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zapraszam do kontaktu, jeżeli któraś Pani jest zainteresowana czymkolwiek poza tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×