Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pati_Najlepsza

Prezent dla koleżanki

Polecane posty

Macie jakieś najbardziej kreatywne pomysły na prezent dla koleżanki ? Znamy się już długo i chciałabym ją czymś zaskoczyć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że może być. Ja zamierzam pójść w inną stronę z prezentem. Koleżanka kończy remontować kuchnię i kilka dni temu pokazywała mi swoje przyszłe zakupy. Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie wyręczenie jej chociaż w jednym i kupiłam jej ten chlebak kuchenny, który pokazywała w superwnetrze.pl.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.. Może karta podarunkowa do sklepu? Np. z biżuterią? Ja zawszę dostaję taką biżuterię, która mi się nie podoba i tęsknie patrzę na tą, którą chętnie bym nosiła. Zawsze przeglądam sklep AnKa Biżuteria, mają bardzo duży asortyment i świetne produkty, karty podarunkowe też mają w ofercie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zwykle stawiam na kosmetyki naturalne i koleżance kupiłam z bielendy krem eco nature 99% natury , a ona uwielbia kosmetyki naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam stronki, ale ostatnio kupiłam przyjaciółce kubek który możesz personalizować, możesz wybrać obrazek z dwoma dziewczynami i wybierasz kolor włosów, ubranie, napis który ma się tam znajdować. Bardzo jej się podobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też fajny pomysł z takim kubeczkiem. Ja wybrałam w slf24.pl bardzo fajne poduszki dekoracyjne. Przydadzą sie koleżance, bo właśnie wykańcza mieszkanko, a ja nie pójdę z pierwszą wizytą z pustymi rękami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2021 o 13:04, karusia90 napisał:

jesli chodzi o prezenty, to ja jakos nie mam nigdy pomyslu co kupic, zawsze mnie to tak umęczy, ze masakra. teraz za niedlugo urodziny siostry i jak zwykle... pustka w glowie

Czy nie warto, zwł. w tych czasach wziąć na luz i zwyczajnie pomyśleć, co tej osobie może się podobać?!! Czyli kupować prezent z głęboką myślą o Niej/Nim...

Od bliższych znajomych dostaję na prezent 3-5 razy w roku cygaretki... Raz dostałem ok. 10 rzodkiewek ...w foliowym opakowaniu.

Ja daję na ogół tym samym znajomym (na prezent w Wigilię, imieniny): kilka świeżych warzyw. A od ponad 1 roku to dodaje na piśmie poradę dietetyczną, czasem z fraszką - na kartce.

Na początku widziałem uśmiechy, zwł. od nieznajomych kobiet patrzących jak wręczam koledze/koleżance warzywa w papierowej torbie. Ale nikt do tej pory nie przyznał mi, że prezent mu się prezent niezbyt spodobał (a są to bliscy znajomi- szczerzy są).

Warzywa są zdrowe i - jak wiele osób już wie - są potrzebne w codziennej diecie kilka razy bardziej od owoców. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kupuję koleżankom to, co lubią i jest związane z ich zainteresowaniami, np. książki, płyty, zestawy do szydełkowania, biżuterię, itp. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miniony weekend przyjaciółka miała urodziny. Wręczyłam jej karteczkę (bardzo lubi własnoręcznie robione kartki) z voucherem w środku. Może niezbyt kreatywnie ale wiem że bon do jej ulubionej drogerii bardzo ją ucieszył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, ja mojej przyjaciółce zafundowałam takie cosik: kupiłyśmy razem w 4 bilety na koncert Kwiatu Jabłoni, pod pretekstem wspólnego wyjścia. W międzyczasie napisałam do zespołu z prośbą czy mogliby zlożyć jej ze sceny życzenia. I oni to zrobili!!! zadedykowali jej piosenkę, zapytali czy na sali jest Ola, my wystrzeliłyśmy confetti, jedną oddelegowalyśmy, żeby to wszystko nagrywała! no po prostu było super pięknie i wzruszająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojej koleżance kupiłam matę masującą z Bass Polska jest bardzo zadowolona, bo ma zapewniony domowy reklaks po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja bym wybrała coś z oferty do kuchni Bass Polska, sama mam frytkownicę i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja postawiłam na coś miłego, eleganckiego i przytulnego. Po prostu kupiłam koleżance poduszki dekoracyjne, które tak swoją drogą niechcący podejrzałam jak oglądała, a że zapamiętałam nazwę sklepu, więc wystarczyło wpisać scandicsofa.pl i dokonać zakupu. Było trochę obaw, czy się jej spodobają ale okazało się, że trafiłam w 10-tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×