Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kitsune

Problemy z obecna praca- muszę się wygadać

Polecane posty

Powoli zaczyna mnie praca wykanczac.Na początku było ok, roboty w sam raz, później zrobiła się praca zdalna i było całkiem dobrze. Idąc do pracy chciałam być na stanowisku bardziej asystujacym,  nie aż tak odpowiedzialnym i tak było na początku ale jakos stopniowo zrzucano na mnie kolejne obowiązki i jest zap******, zastępstwa i robią się zaległości które nie mam jak odrobić. Po godzinach nie mogę zostawać no bo kto dzieci z przedszkola odbierze? A teraz jeszcze doszły dojazdy do pracy i nie wyrabiam - godzina w jedna stronę, mąż późno wraca więc dom i 2 dzieci na mojej glowie. Jak dzieci chorują to tylko mój problem bo mąż nie da rady brac zwolnień.Wcale nie prosiłam o żadne podwyżki i nowe obowiązki ale jakoś stopniowo coraz to nowe rzeczy dochodziły( podwyżka tylko symboliczna).Finansowo dalibyśmy radę gdybym zrezygnowała ale jakoś nie mam odwagi.Najlepszym dla mnie rozwiązaniem byłaby część etatu i chętnie bym poszukala ale nie mam czasu rozglądać się,chodzic na rozmowy i jednocześnie pracowac i ogarniać dom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro stać Was na chwilowe życie bez Twojej wypłaty, to są 2 opcje.

Poproś o redukcję etatu na pół. Jeśli to nie zadziała, zwolnij się. I na spokojnie szukaj innej pracy na pół etatu.

Szkoda zdrowia.

Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz noża na gardle to DOMAGAJ się solidnej podwyżki i uregulowania zakresu obowiązków. 
Powysylalabym tez CV, w końcu warto znaleźć czas na pare spotkań, i poszukać pracy bliżej domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×