Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania286

Pierwsza wizyta w solarium

Polecane posty

Na ile minut pójść tak żeby było cos widać?
Czy trzeba mieć założone te okulary ochronne przy zamkniętych oczach? Nie chciałabym mieć później śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Incelariusz napisał:

Wiesz co, możesz nie zakładać jak ci wzrok nie jest do niczego potrzebny... Tak jak nie ma obowiązku zakładania maski podczas spawania i potem janusze mają prawie całkowitą utratę wzroku, bo chcieli coś na szybko przyspawać. Ochrona oczu w solarium przy pomocy oksów jest konieczna, bo ta skórka na powiece, którą masz to nic nie daje.

Po co to ten niemiły komentarz? Ja zadałam pytanie i oczekuje odpowiedzi ,,normalnej'', a nie jakiegoś frustrata. Patrząc na twój profil i na twoje pytania i odpowiedzi to nawet zaczynam sie już nie dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Incelariusz napisał:

To chyba ty jesteś nienormalna. Po prostu ci odpowiedziałem, że jak dla mnie to se możesz tych okularów nie zakładać, ale masz duże szanse na trwałe uszkodzenie wzroku i zwiększa się ryzyko nowotworów oka. To była normalna odpowiedź a że ty jesteś por*bana to tego już przewidzieć nie mogłem.

Cytujesz: ,,Niech krzyż, który swoimi ramionami łączy niebo z ziemią i ludzi między sobą, rozrasta się na naszej ziemi w wielkie drzewo przynoszące owoce zbawienia'' 
Ojjjj synuu to chyba zbłądziłeś 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×