Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam serdecznie, Jestem w 12 tyg ciąży. Na usg nie wykryto kości nosowej, przeziernosc to 2,4 a testy PAPPA to 1:930. Reszta parametrów w normie. Jestem już umówiona na amniopunkcję. Czy ktoś spotkał się z taka sytuacja i okazało się ze dziecko jest zdrowe? Błagam o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Alicja_91 napisał:

Witam serdecznie, Jestem w 12 tyg ciąży. Na usg nie wykryto kości nosowej, przeziernosc to 2,4 a testy PAPPA to 1:930. Reszta parametrów w normie. Jestem już umówiona na amniopunkcję. Czy ktoś spotkał się z taka sytuacja i okazało się ze dziecko jest zdrowe? Błagam o odpowiedz

U mnie było duże ryzyko ale z krwii  i przez wiek, czyli statystyka. U Ciebie już na usg jest wysoka przezierność i brak kości nosowej...Oczywiście zawsze może to być błąd pomiaru, słaby sprzęt. Nie ma co teraz gdybać. Amnio wszystko wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie crl? Mój syn nie.mial.kosci nosowej.  Ale wyczytałam gdzieś, że do wielkości 5cm może nie być widoczna. U mnie crl było 4,8mm. Skończyło się ambiopunkcją, wszystko było dobrze. A nosek ma malutki.  Amnio to nerwy i długi czas oczekiwania na wynik. Musisz przetrwać.  3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×