Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
majeczka

starania po antykoncepcji

Polecane posty

chciałabym z facetem starać się o dziecko. od 5 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, robiłam przerwy na krwawienie z odstawienia do pewnego czasu. Ostatnio tych przerw nie robię co miesiąc, raczej co 3 miesiące. Czy przed odstawieniem pigułek powinnam jeszcze przez parę miesięcy brać i robić przerwy na krwawienia czy od razu mogę odstawić. Pytam, bo podobno, jak się nie robi tych przerw to ochrona jest mocniejsza, zatem zastanawiam się czy analogicznie będę miała dłuższy powrót cyklów do normalności? w ogóle czy z doświadczenia kobietki, które długo brały pigułki później miały problemy z zajściem w ciążę, czy "od razu" bez problemu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odstawieniu antykoncepcyji powinno się odczekać minimum trzy miesiące, aby organizm miał czas by przygotować się do ciąży. Warto też zacząć brać kwas foliowy i witaminę d3. Ale najlepiej będzie jak udasz się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam antykoncepcję przez 5 lat, odstawiłam na 3 miesiące i zaczęliśmy starania - zajęło nam to rok. Nie wróciłam więcej do tabletek i w drugą ciążę zaszłam za pierwszym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odstaw i kup sobie monitor cyklu, żeby na bieżąco widziała co dzieje w cyklu, monitor płodności Afrodyta Smart jest spoko. W aplikacji do termometru tworzą sie wykresy płodności, także, na pewno ci to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×