Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pola959595

Spotkanie po latach

Polecane posty

Witam mam takie pytanie. Mam męża i dzieci. Mężowi odw.ali.ło  i wyprowadził się 3 miesiące temu, nie interesuje się nawet dziećmi. Ja ani on nie wnieśliśmy o rozwód ale raczej wszystko do tego idzie.  Czy Jeśli spotkam się z kolegą wieczorem ( mój były chłopak) tylko porozmawiać czy to w sądzie przy ewentualnym rozwodzie będzie się to zaliczyło do zdrady? Takie samo spotkanie? I czy tak można wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz się spotkać akurat z byłym? nie masz z kim pogadać?
Obejrzyj dobie serial na Netflix. 
dobry adwokat z byle pierdoły wykręci romans, po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, campania napisał:

Po co chcesz się spotkać akurat z byłym? nie masz z kim pogadać?
Obejrzyj dobie serial na Netflix. 
dobry adwokat z byle pierdoły wykręci romans, po co ci to?

Dlatego że on jako jedyny z wszystkich poznanych mi przez moje życie facetów był w porządku,  spokojny ułożony. Nie chce romansu tylko porozmawiać, jemu można zaufać. O tym spotkaniu nikt by się nie dowiedzial. Pytam w kwestii sumienia.  Czy to zalicza się do zdrady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Pola959595 napisał:

Dlatego że on jako jedyny z wszystkich poznanych mi przez moje życie facetów był w porządku,  spokojny ułożony. Nie chce romansu tylko porozmawiać, jemu można zaufać. O tym spotkaniu nikt by się nie dowiedzial. Pytam w kwestii sumienia.  Czy to zalicza się do zdrady? 

Nie zalicza się do zdrady ale w sądzie mąż może to wyciągnąć przeciw tobie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Pedalski_Głosik napisał:

Nie zalicza się do zdrady ale w sądzie mąż może to wyciągnąć przeciw tobie.

On się nawet o tym nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zepsuty napisał:

A od kiedy rozmowa z byłym zalicza się do zdrady? 

Zdrada, od wtedy, kiedy rozmowa zaczyna się przy kolacji, a kończy się śniadaniem...
No i na takie spotkanie była może przyjść w prześwitującej bluzeczce, bez stanika, albo w spódniczce bez majtek pod spodem... oczywiście przychodzi tylko porozmawiać. Takie są "byłe", a po wszystkim potrafią się nie odzywać kilka tygodni, żebyś nie pomyślał, że to coś więcej niż jednorazowa przygoda, bo akurat miała ochotę na "rozmowę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieto… Szukasz sobie dodatkowych problemów ? Dobry adwokat zrobi z tego ciekawa historyjkę z której możesz nie wybrnąć. Rozwiedziesz się, a on jak kocha to poczeka 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2021 o 20:11, Pola959595 napisał:

Dlatego że on jako jedyny z wszystkich poznanych mi przez moje życie facetów był w porządku,  spokojny ułożony. Nie chce romansu tylko porozmawiać, jemu można zaufać. 

Ty nie chcesz porozmawiać, tylko chcesz się poczuć atrakcyjna w czyjchś oczach. Chcesz posłuchać że nadal miałabyś szansę na związek,  podnieść sobie samoocenę.  
Jakbyś chciała pogadać zadzwoniłabyś do przyjaciółki. I tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×