Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niebieskiona

Podział ról w domu

Polecane posty

Dziewczyny jaki macie podział ról w domu jeśli chodzi o zajmowanie się domem sprzątanie  opieka nad dziećmi gotowanie praca  pomiędzy żoną a mężem partnerem i partnerką  itd co kto robi i jak to wygląda jeśli chodzi o ich budżet  zarobki kto na co się doklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma podziału w niczym. Jesteśmy małżeństwem, mamy rodzine,dom i oboje staramy się ogarnąć ta kuwetę. Mamy osobne konta,maz ze swojego opłaca rachunki,ja zajmuje się wydatkami codziennymi,zakupami ubrań,jak wydam swoją kasę to przechodze na kartę męża. Informuje go ale nie pytam czy mogę, jak trzeba to trzeba. 

Co do obowiązków domowych to też załatwia to osoba która jest w domu lub ma po drodze. Teraz ja wierzę czasu spędzam w domu wiec zakupy,gotowanie,sprzątanie,dzieci sa bardziej w moim obowoazku. Maz po pracy czasem wyskoczy do sklepu lub poskłada pranie czy zrobi kolacje. Kładzie tez mlode spać i czekolada mu za to. 

Jesteśmy już ze sobą 15 lat,znamy się 17 i od początku podeszliśmy do związku w ten sposób,że budujemy coś razem i mamy się wspierać. Działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzielimy sie obowiązkami tak, aby każde robilo mniej wiecej po równo w ciągu dnia, np. partner zajmuje sie spacerammi z psem, ale ja przygotowywaniem każdego posiłku. Jak sprzątamy to też dzielimy sie kto co sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×