Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, 1.07 moja coreczka dołączyła do grona aniołków:(  Lekarz dał nam zielone światło od wczoraj na staranie się o dziecko. Chciałam zapytać czy w tej sytuacji aby udało mi się szybciej zajść w ciaze mogę poprosić lekarza o przepisanie tabletek wspomagających owulacje? Strasznie się boje ze będzie problem z zajściem w ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Jeżeli w poprzedniej ciąży udało się bez wspomagaczy to i w tym wypadku dopóki nie minie rok bezowocnego starania się to lekarze nic nie robią bo to normalne. Po roku już tak, zaczyna się procedura szukania powodu braku powodzeń. Rozumiem, że ból po stracie dziecka pcha do tego żeby go jak najszybciej złagodzić kolejną ciążą ale radziłabym chociaż spróbować wyluzować bo stres nie pomaga szczególnie przy staraniach o dziecko. Życzę powodzenia i dużo spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy o poprzednią ciąże długo się staraliście? Możesz sama wspomóc swój organizm np pic olej z wiesiołka, lub zioła ojca sroki na owulację. Ja używałam tez testów owulacyjnych ( najtańsze z Allegro- nie ma sensu wydawać więcej kasy, te są przyzwoite), a najlepiej chodzić na monitoring cyklu do ginekologa.  PS nie musisz czekać rok na diagnostykę, wiadomo czas leci, młodsze nie będziemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też staraliśmy się bardzo długi czas o dziecko i zdecydowaliśmy się zapisać do Olmedical na leczenie bezpłodności. Tutaj lekarze otoczyli nas wspaniałą opieką, ogólnie ich podejście bardzo nam się spodobało, dodatkowo klinika wyposażona jest w najlepszy sprzęt co również jest wielkim plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może problem raczej w utrzymaniu a nie zajściu. Kontroluj sobie też w domu cykle, np. na termometrze owulacyjnym MySense z aplikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×