Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blue irises

NOWA JA!

Polecane posty

 Witam 

Chyba prawie każdy zna takie postanowienia takiej jak zacznę od nowego miesiąca lub od jutra zacznę. Tak sobie mówiłam że zacznę ale szybko poddawałam się, ale teraz podjęłam ostateczną decyzję. Wiem że przez pierwsze kilka dni będzie mi trudno ale dam radę motywując się słowami ale będę ładnie wyglądać jak zrzucę kilka kilogramów. Dobra, ale nie dla pięknego ciałka , ale też dla zdrowia. Wiec, od dziś żegnam się z chipsami cheetos, mcdonalds, zupkami chińskimi i napojami słodkimi. 

OBECNA WAGA: 95 KILOGRAMÓW 

WZROST: 160 CENTYMETRÓW 

CEL: 60 KILOGRAMÓW

co dwa tygodnie będę się ważyć, trzy posiłki dzienne + jakaś przekąska. 

Wybaczcie za jakiejkolwiek błędy, życzcie mi powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki bo wiem ile to pracy nad sobą. Sama mam tyle wzrostu i miałam dlugo nadwage (73kg)

Też dążyłam do 60kg ale idealnie wyglądalam i czulam się przy 52-53.Doszłam do takiej wagi w tamtym roku ale szybko przytyłam do 55 i tak zostało. Niby nie jest źle ale może być lepiej 🙂 Najwazniejsze to nie rezygnowac- wiem łatwo powiedzieć. Sama zaczynałam kilka razy aż wkoncu się zawzięłam i się udało 🙂 pisz na grupie,będzie Ci łatwiej 🙂 milego dnia🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ ZA MIŁE SŁOWA. 

(02.10)

ŚNIADANIE: rogal-kanapka(masło, salami, ser żółty gouda i ogórek gruntowy)  i owocowa herbata 

OBIAD: spaghetti carbonara i herbata zwykła(nie słodzę) 

KOLACJA: rollo x2(jajecznica, ser gouda, pieczarki i boczek w plastrach) i herbata zwykła(nie słodzona) 

w między czasie też piłam wodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej🙂  Mam zamiar podjąć kolejną próbę w odchudzaniu. Obecnie ważę 87 kg i mam 163 cm. Zejść do 60 kg to chyba byłby jakiś cud, ale cuda się zdarzaja😜

Pozdrawiam 🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słodkie napoje zamień na cola zero 🙂 albo inne podobne napoje bez cukru 🙂 dobre są też bolero takie saszetki co dodajesz do wody mineralne,  wszystkie smaki świata. i tylko 2 kcal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×