Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fausti

Testy wiedzy na rozmowie

Polecane posty

Hej! Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do Kuratorium oświaty. Jednym z etapów jest test wiedzy. Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi podpowiedzieć jak takie testy mogą wyglądać? Czego się spodziewać? Czy pytania są szczegółowe? Aplikuje do Wydziału finansów i kadr. Będę wdzięczna za wskazówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.

Kilkukrotnie próbowałam się dostać do budżetówki- bez skutku. Powiem Ci najbardziej prawdopodobny scenariusz- i tak dostanie się znajomy:)

Przerabiałam to wielokrotnie, wynik testu nie miał nic do rzeczy.

Nie miałaś ustaw wymienionych w ogłoszeniu? Zazwyczaj podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2021 o 20:30, Fausti napisał:

Hej! Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do Kuratorium oświaty. Jednym z etapów jest test wiedzy. Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi podpowiedzieć jak takie testy mogą wyglądać? Czego się spodziewać? Czy pytania są szczegółowe? Aplikuje do Wydziału finansów i kadr. Będę wdzięczna za wskazówki 

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Decydując się na prace ze mną otrzymasz możliwość odbycia darmowych kursów i szkoleń oraz pomoc przez cały okres pracy  Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×