Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lolxd

Pierścionek zaręczynowy💍💎 Czy dziewczyny patrzą na firmę?

Polecane posty

Przeglądam Internet i w popularnych sieciówkach typu srApart i Kruk za 2000 zł dostanę pierścionek z max 0,14 diamentu. Znalazłem lokalnego jubilera gdzie za tą cenę mam 0,25 diamentu. Dla mnie wyglądają fajnie konkretnie bo są sporo większe, ale nie wiem czy ktoś może być zawiedziony, że pierścionek ze znanego sklepu? 

Więc większy i ładniejszy czy markowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie (pewnie też się znajdą takie dziewczyny) to dla mnie wygląd, wielkość, marka czy cena nie ma znaczenia. Ja dostałam ręcznie robiony x malutkim diamencikiem po środku serduszka. Jest przecudowny. 

Osobiście bym chyba wybrała ładniejszy chociaż większy nie zawsze znaczy lepszy. 

Inne wola markowe z ogromnym diamentem. Szczerze to musisz sam wybrać bo tylko ty wiesz co twojej się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz od lokalnego jubilera. Zdecydowanie lepsza jakość. Dodatkowo ten konkretny który wybierzesz nie jest produkowany masowo na dużą skalę co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od malego jubilera bedziesz mial cos wyjatkowego. Z sieciowki masowke. Juz Ty najlepiej znasz swoja przyszla polowke. Ja bym wolala cos wybranego specjalnie dla mnie, wyjatkowego i niepowtarzalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pierwszy komentarz 🙂 Prawie każda kobieta patrzy się na wygląd, niż na markę pierścionka 😊 Po prostu musi być w jej guście 😊 Już nie raz czytałam komentarze kobiet które żalili się, że facet przygotował się pięknie do oświadczyn, ale najgorsze był w tym wszystkim to, że nietrafiony został pierścień. Popatrz jakie ona lubi jeśli masz taka okazje i szukaj. Wybierz też dobrze, bo mam wrażenie, że czasem faceci patrzą się na wzór pierścionków, a też nie na to czy nosi bardziej srebro czy złoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×