Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ginger2003

Pierwszy seks analny

Polecane posty

Mam 18 lat. Od tego roku wspołzyje seksualnie z moim chłopakiem. Powoli chcielibysmy spróbować czegoś wiecej i tu pomysł aby był to seks analny. Napiszcie jak zaczynała się wasza przygoda w łóżku z seksem analnym i dajcie jakieś rady na początek co robić a czego nie robić aby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz bardzo być podniecona najlepiej kupcie dobra oliwkę jakiś masaż  okolice pupy szczególności zacząć delikatnie od palców i stopniowo bez pośpiechu.i musisz być bardzo wyluzowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ginger2003 napisał:

Mam 18 lat. Od tego roku wspołzyje seksualnie z moim chłopakiem. Powoli chcielibysmy spróbować czegoś wiecej i tu pomysł aby był to seks analny. Napiszcie jak zaczynała się wasza przygoda w łóżku z seksem analnym i dajcie jakieś rady na początek co robić a czego nie robić aby było dobrze.

Ciezki temat bo nie każda kobieta się na to zgadza 😪 ale z każdą partnerka z którą uprawiałem sex analny to najpierw one używały koreczkow I na rozgrzewkę sex normalny a potem dużo żelu silikonowego 😅😅 i powoli powoli jakoś to szło ale mam małe doświadczenie może tylko 3-4 moje dotychczasowe partnerki się na to zgodziły ale doświadczenie mega 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Ginger2003 napisał:

boje się że będę spięta

Spięta, spięta. Tak się nie da. "chcemy spróbować" Jeżeli faktycznie ty chcesz, to musisz najpierw sama sprawdzić czy Ci się to podoba. Sama nie będziesz spięta. Ciepła kąpiel, relaks i jazda paluszkami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2021 o 22:32, Ginger2003 napisał:

boje się że będę spięta

Myślę że lewatywa byka by też dobrym pomysłem napewno dało by ci to pewności że nic się nie wydarzy.mozecie również napić się parę drinków przed by się wyluzować wiele kobiet twierdzi że jest to przyjemne  ale też wiele nie dopuszcza do siebie takiej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam czy takich tematów nie pisze jakiś frajer, który po odpowiedzi przejdzie na priv i będzie się tym podniecał.

Wracając do tematu: pełno informacji jest w internecie. Znajdziesz też jak zrobić lewatywę, ale każdy preferuje inny poziom higieny. Wybrałabym jakiś lubrykant a nie losowe kremy czy oliwki. Coś co się nie lepi, nie wysycha za szybko i zapewnia długotrwały poślizg.

I tyle. Reszta jest wiadoma.

A moja przygoda zaczęła się tak, że spróbowaliśmy w obie strony. To znaczy że ja facetowi też się dobrałam do dupki i jak zobaczył jak to się czuje- nie chce o tym słyszeć. Zniechęcił się:)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×