Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pysia1436

Dlaczego egzaminator mi się tak dziwnie przyglądał? Chodzi o egzamin na prawo jazdy

Polecane posty

Na egzaminie z prawa jazdy byłam w mocnym stresie i na samym początku zapytałam egzaminatora czy mogę ściągnąć maseczkę. Oczywiście powiedział że nie. Następnie zrobiłam łuk za drugim razem ponieważ za pierwszym nie było płynności jazdy. Potem ruszyłam z ręcznego. I zapytałam egzaminatora czy wyjeżdżamy egzaminator odpowiedział że tak. W tym momencie rozjechałabym pieszego który przechodził (w wordzie w Rzeszowie jak się włącza do ruch jest jeszcze chodnik i ścieżka rowerowa ). Egzaminator powiedział że rozjechałabym tego pieszego natomiast ja (nie wiadomo dlaczego) powiedziałam że hamowałam. Prawda jest taka że nie hamowałam. Egzaminator odpowiedział że patrzę tam a tu nie widzę co się dzieje i kazał się przesiąść. Jak już wróciliśmy z powrotem to egzaminator powiedział że pod żadnym pozorem nie ustawiamy tak lusterek. Faktycznie lusterka były źle ustawione ponieważ nie było w nich widać boków pojazdu. Nie mam pojęcia dlaczego je w ten sposób ustawiłam. Na sam koniec egzaminator kazał mi zaczekać i dał arkusz a potem powiedział dziękuje na co ja odpowiedziałam dowidzenia i poszłam sobie.Gdy siedziałam w poczekalni po egzaminie to ten sam egzaminator gdy przechodził to zatrzymał się i patrzył się na mnie chyba z 3 minuty.

Edytowano przez Pysia1436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×