Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
melissa285

nie wiem co robić..

Polecane posty

Pisze, bo jestem w sytuacji gdzie kompletnie nie wiem co zrobić… Rok temu przeprowadziłam się do miasta gdzie mieszka chłopak, jest to bardzo daleko od domu, jednak się rozeszliśmy a ja nie wiem czy zostać tutaj czy wrócić do swojej miejscowości.. Dodam że tutaj nie czuje się najlepiej z tymi wspomnieniami, jakoś nie potrafię iść na przód. 

Edytowano przez melissa285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic Cię w tym miejscu nie trzyma, a tylko czujesz się źle, bo wszystko Ci o nim przypomina, to śmiało zmień to. 
Wróć do domu, albo znajdź inne miejsce, bylebyś czuła się dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Antoinette Madeleine napisał:

Jeżeli nic Cię w tym miejscu nie trzyma, a tylko czujesz się źle, bo wszystko Ci o nim przypomina, to śmiało zmień to. 
Wróć do domu, albo znajdź inne miejsce, bylebyś czuła się dobrze. 

Nic mnie nie trzyma, już dawno chciałam uciec gdy między nami się nie układało, no ale zrobiłam błąd wybaczając. Tylko pytanie czy jak wrócę to czy te wspomnienia nadal będą w głowie ? Bo co z tego, ze zmienię miejsce a problem będzie tkwić w psychice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśli będą, aż z biegiem czasu zblekną i przestaną boleć. Przerabiałam to 😉 Ja wróciłam do domu rodzinnego po rozstaniu. Składałam się parę ładnych miesięcy, ale się udało. Postaw na siebie, to jedyne wyjście. Rób to co kochasz, znajdź hobby, realizuj się zawodowo, spotykaj się z ludźmi i.... nie spędzaj za dużo czasu w czterech ścianach. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Antoinette Madeleine napisał:

Myśli będą, aż z biegiem czasu zblekną i przestaną boleć. Przerabiałam to 😉 Ja wróciłam do domu rodzinnego po rozstaniu. Składałam się parę ładnych miesięcy, ale się udało. Postaw na siebie, to jedyne wyjście. Rób to co kochasz, znajdź hobby, realizuj się zawodowo, spotykaj się z ludźmi i.... nie spędzaj za dużo czasu w czterech ścianach. 
 

Lepiej było jak wróciłaś do domu? Ja nie wracam do domu, ale do miasta obok domu i zaczynam żyć na nowo obok przyjaciół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×