Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dojrzały Kotek

samotni,znudzeni a może być radośniej

Polecane posty

Teraz są zbyt szybkie czasy. Ludzie nie zauważają wielu małych gestów i nie mają chęci się w cokolwiek angażować. Też ciągle jestem sam i przebywam sam. Samotność nie jest zła lecz faktycznie czasami trzeba się z ludźmi spotkać :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dojrzały Kotek napisał:

Dlaczego się boimy poznać kogoś,spokojnie,może tylkopogadać,poznać sie a może póżniej coś więcej ?

Czy na pewno boimy się?

Ja się nie boję. Jednak teraz bardzo trudno trafić na wartościowego faceta. Mimo, ze się sparzyłam bardzo…nie boje się. Bardziej nie wierze, że spotkam 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem napisać że ....też.... uważam że autor tematu to nie jest materiał na rozmówcę.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2021 o 17:36, Silena napisał:

Czy na pewno boimy się?

Ja się nie boję. Jednak teraz bardzo trudno trafić na wartościowego faceta. Mimo, ze się sparzyłam bardzo…nie boje się. Bardziej nie wierze, że spotkam 😉

księcia napewno nie, a ile wartości ma mieć ten facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z wiekiem  łatwiej nam zdefiniować swoje potrzeby , po prostu wiemy kogo szukamy , jakie cechy potencjalnej partnerki nas pociągają , jej wygląd , jej zachowanie  nawet sposób poruszania , w moim wypadku  mam dośc sprecyzowany obraz potencjalnej partnerki a więc ilość kandydatek zdecydowanie spada. Jestem wzrokowcem wiem jaki typ urody który na mnie działa , jestem raczej otwarty , kontaktowy  i jest zdecydowanie trudno

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba przychodzi z wiekiem, ogólnie wszyscy jesteśmy pięknie młodzi i mamy po 20 lat ale z czasem chce się więcej,  choćby wstać z łóżka i mieć możliwość rozmowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku  istotny jest zapach nie ten wynikający   z uzywania perfum a ten naturalny zapach ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kogoś bliskiego, ale poza tym też jestem samotna:(

Chciałabym mieć jakąś bliską koleżankę z którą bym mogła pogadać na różne tematy. Te "bliższe" (kiedyś przyjaciółki) rozprawiają tylko o sobie. Niektóre co jakiś czas zapytają co u mnie- tylko po to by za chwile mi przerwać i wrócić do rozmowy o sobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia1991 pociesz sìę że nie tylko Ty jedna mając teoretycznie kogoś bliskiego czujesz się samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Z piekła rodem napisał:

Bo już nie 18 stka i życie zna A jeszcze nie szpetna by nie chcieć z tego skorzystać 

Też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już znam   ,  od tego poznawania boli tyłek czasami . Myślałemm raczej o  korzystaniu z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2021 o 00:36, Silena napisał:

Czy na pewno boimy się?

Ja się nie boję. Jednak teraz bardzo trudno trafić na wartościowego faceta. Mimo, ze się sparzyłam bardzo…nie boje się. Bardziej nie wierze, że spotkam 😉

Mam podobne odczucia.

Miałam znajomą, ona miała dwóch kochanków. Z jednym był bardzo satysfakcjonujący seks ale zero tematów do rozmów, z drugim słaby seks, ale sporo tematów do rozmów.

W weekendy napięty ''grafik'', w tygodniu samotne wieczory. 

Zamiast szukać tego który spełniałby oba kryteria, tkwiła między młotem a kowadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, jamuonmi napisał:

Mam podobne odczucia.

Miałam znajomą, ona miała dwóch kochanków. Z jednym był bardzo satysfakcjonujący seks ale zero tematów do rozmów, z drugim słaby seks, ale sporo tematów do rozmów.

W weekendy napięty ''grafik'', w tygodniu samotne wieczory. 

Zamiast szukać tego który spełniałby oba kryteria, tkwiła między młotem a kowadłem.

Młotem a kowadłem?

Raczej Szampan A puding 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Z piekła rodem napisał:

Młotem a kowadłem?

Raczej Szampan A puding 🤣

Jasno powiedziała że nie jest szczęśliwa wiec Szampan i puding odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mieszanka wybuchowa 

Rzadko się zdarza aby ten ktoś był i w łóżku i przy kawie idealny ale ale się zdarza 

Może czasami warto coś zmienić w sobie 

Rozmówcę nauczyć sztuki miłości 

Boskiego ogiera uczyć słuchania mówienia 

Ewentualnie wylecieć w kosmos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ją znam, sama jest jak Galaktyka. Mam nadzieję że w końcu znalazła inną, pasującą do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×